Stěhování Praha 5

  • Cena znáte hned
  • Bez prohlídky bytu před stěhováním
  • Ušetříte v průměru 3 hodiny 18 minut…
  • Odstěhujeme Vás ve vybraný termín
  • Rozložíme, složíme, obalíme…

Chcete znát přesnou cenu za Vaše
stěhování v Praze 5?

Jak probíhá stěhování v Praze s námi?

1

Zvolte parametry stěhování

Zadejte odkud kam budeme stěhovat, vyberte si datum který se Vám nejvíce hodí a typ nemovitosti.

2

Zadejte co budeme stěhovat

Zadejte, které položky budete chtít stěhovat. Pokud ještě přesně nevíte, zadejte orientačně a pokud se bude objem stěhování lišit, cenu upravíme.

3

Odešlete
poptávku

Po zadání položek vyplňte telefonní číslo na kterém Vás můžeme zastihnout pro ověření detailů a během následujícího dne máte stěhování v Praze

Hotovo, stěhování máte vyřešené

Spolupracujeme s desítkami profesionálních stěhovacích firem v Praze, jsme flexibilní a na Váš termín stěhování zařídíme.

Víte, že jsme schopni v 98 % případech zajistit stěhování na Vámi vybraný termín?

Stěhování v Praze na pár kliknutí

Co stěhujeme?

Stěhujete se do nového bytu nebo domu v Praze nebo se naopak stěhujete mimo Prahu? Zaměřujeme se na stěhování bytů všech velikostí od 1+KK.

Co přinášíme?

Pomocí naší služby se snažíme zákazníkům ušetřit čas hledáním volné stěhovací firmy, čas strávený schůzkou se stěhovacím technikem a chceme nabízet v oblasti stěhování komplexní kvalitní služby.

Obor stěhování se za posledních 50 let nikterak nezměnil. Zavoláte stěhovací firmu v Praze, sdělíte co potřebujete stěhovat, technik dorazí na prohlídku nemovitosti, stanoví Vám orientační cenu a vy se rozhodnete zda ji přijmete či nikoli.

Jak stanovujeme cenu za stěhování v Praze?

Na základě přesných parametrů

Nabídky od stěhovacích firem jsou téměř vždy stanoveny na základě předpokládaného času stráveným při stěhování. V mnoha případech nevíte, jakou cenu skutečně za stěhování bytu, či domu zaplatíte. Rozhodli jsme se tento standard změnit a zbytečně neplýtvat časem stěhovacích techniků a především časem zákazníků. Stěhuju.cz vypočítá finální cenu za stěhování na základě zadaných parametrů jako jsou vzdálenost, patra a objem stěhovaných předmětů. Za stěhování tedy zaplatíte přesně tolik, kolik má stát a při vyúčtování nebudete překvapeni.

Udělejte si nezávislou kalkulaci Vašeho stěhování

Menu