Stěhování Karlovy Vary – cenu znáte ihned!

  • Stěhovací služby na profesionální úrovni
  • Cenu se dozvíte předem
  • Nejlepší a nejlevnější nabídka v okolí
  • Vámi vybraný termín
Zjistěte na kolik Vás stěhování vyjde

Jak Vám můžeme se stěhováním pomoci?

1

Cenu znáte před stěhováním

Cena stěhování se odvíjí od mnoha parametrů. Pomocí naší aplikace nemusíte sami složitě vše počítat, kalkulačka to udělá za Vás a předpokládanou cenu znáte hned.

2

Termín si rezervujete ihned

Pokud se Vám naše kalkulace líbí, jednoduše ji můžete potvrdit v příchozím emailu. Následně se s Vámi spojí náš stěhovací expert a doladí případné detaily. Pak už můžete stěhování pustit z hlavy a čekat na příjezd techniků.

3

Stěhování a Vaše spokojenost

V naplánovaný termín dorazí na nakládku ověření stěhováci a proces může začít. Chceme naše služby neustále vylepšovat, po každé zakázce se s klientem spojíme pro ujištění, zda proběhlo vše k plné spokojenosti.

Hodnocení
4.9 stars
Google Recenze.

Stěhování bytů v Karlových Varech

Stěhování bytů v Karlový Varech a jeho okolí je naší specializací. Stačí, když si jednoduše zadáte v naší aplikaci co potřebujete přestěhovat, z jakého do jakého patra a jaký termín by Vám vyhovoval. Buď objednávku můžete potvrdit v emailu, který Vám přijde, nebo Vám zavolá náš manažer, se kterým společně doladíte detaily Vašeho stěhování.

Zítra, za týden nebo měsíc

Ať se potřebujete odstěhovat co nejrychleji, nebo až v daleké budoucnosti, spojte se s námi a uděláme vše, co bude v našich silách. Volný termín jsme standardně schopni zajistit už od druhého dne. Jestli Vaše stěhování „hoří“, zanechte nám zprávu a my se budeme Vaší poptávce ihned věnovat.

Kvalita a profesionalita

Stěhování naplánujeme na základě všech informací a parametrů, které od Vás dostaneme. Ať už se jedná pouze o pár kusů nábytku nebo celý byt, zvolíme potřebný počet pracovníků a velikost vozidla tak, aby vše proběhlo jak má.

Stěhování v Karlových Varech až o 35% levnější

Příklady realizovaných stěhování

1
Karlovy Vary (1. patro) ›› Praha (2. patro)

Služby:
Stěhování bytu 1+1

Stěhovací seznam:
manželská postel, 1x komoda, 4x židle, kuchyňský stůl, TV, gauč 3-místný, konferenční stolek, obytná stěna, lednice 180 cm, 15x krabice

Cena:  6 130 Kč

2
Praha (3. patro) ›› Karlovy Vary (2. patro)

Služby:
Stěhování kanceláře (nákladní výtah)
Demontáž + montáž nábytku

Stěhovací seznam:
30x pracovní stůl se skřínkou, 2x  jednací stůl, 42x židle, 2x lednice klasická, 10x regál, 200x krabice, 3x pohovka 2-místná

Cena: 27 900 Kč

3
Karlovy Vary (1.patro) ›› Plzeň (přízemí)

Služby:
stěhování nábytku

Stěhovací seznam:
2x komoda, manželská postel, sedačka 3-místná

Cena:  3 630 Kč

6000 + dokončených stěhování

Stěhování nábytku v Karlových Varech

Potřebujete odstěhovat jen pár kusů nábytku? Obraťte se na nás. Pokud se jedná o převoz na delší vzdálenost, kontaktujte nás ideálně s předstihem. Ve valné většině případů se nám podaří spojit jednotlivá stěhování a díky tomu Vám můžeme nabídnout nejlevnější cenu za stěhování.

Demontáž, montáž i obalení nábytku

S organizací stěhování mám několikaleté zkušenosti. Od malých převozů až po stěhování nadnárodních firem. Stačí jen sdělit co byste potřebovali přestěhovat a my stanovíme, které kusy nábytku by bylo potřeba před převozem demontovat. Můžeme Vám nábytek i obalit strečovou a bublinkovou fólií, aby při transportu nedošlo k nechtěnému poškození. Do stěhovacích dek obalíme náchylnou elektroniku – např. televizi nebo počítač.

Klienty ověření pracovníci v Karlových Varech

Stěhování firmy v Karlových Varech

Plánování stěhování kanceláří zajistí jeho hladký průběh. Pokud u nás poptáte stěhování s alespoň týdenním předstihem, budeme na Vaši zakázku dostatečně připraveni. Jestli budete přemisťovat firmu o 50 a více zaměstnancích, vyšleme k Vám technika na prohlídku, aby následně stanovil plán stěhování a navrhl ideální řešení. Před samotnou realizací Vám přivezeme krabice na šanony a osobní věci. Pokud budete chtít, technici do nich uloží vše za vás.

Udělejte si nezávaznou kalkulaci Vašeho stěhování

Menu