Stěhování Mladá Boleslav – online na pár kliků…

  • Nejlepší cena ve městě
  • Stěhovací vozy 15m3 – 44m3
  • Kvalitní ověření stěhováci
  • Transparentní cena předem
Zjistěte na kolik Vás stěhování vyjde

Jak Vám můžeme pomoci?

1

Předem stanovíme cenu

Cena stěhování se odvíjí od mnoha parametrů, pomocí naší aplikace nemusíte sami složitě vše počítat, kalkulačka to udělá za Vás a předpokládanou cenu znáte hned.

2

Okamžitá rezervace

Pokud se Vám naše kalkulace líbí, jednoduše ji můžete potvrdit v příchozím emailu. Následně se s Vámi spojí náš stěhovací expert a doladí případné detaily. Pak už můžete stěhování pustit z hlavy a čekat na příjezd techniků.

3

Stěhování & Feedback

V naplánovaný termín dorazí na nakládku ověření stěhováci a proces může začít. Chceme naše služby neustále vylepšovat, po každé zakázce se s klientem spojíme pro ujištění, zda proběhlo vše k plné spokojenosti.

Hodnocení
4.9 stars
Google Recenze.

Stěhování bytu v Mladé Boleslavi

Stěhování bytů v Mladé Boleslavi je naší primární oblastí, na kterou se specializujeme. Zadejte v naší aplikaci, co budete potřebovat stěhovat, z jakého do jakého patra a na jaký termín. Poté se s Vámi v případě potřeby spojí náš manažer a doladí s Vámi případné detaily. Nebo můžete objednávku jednoduše potvrdit v příchozím e-mailu

Zítra, za týden, za rok?

Ať už se potřebujete stěhovat narychlo od partnera, nebo se plánujete stěhovat až v daleké budoucnosti, zařídíme co bude v našich silách. Standardně najdeme volné kapacity od druhého dne. Pokud Vaše stěhování „hoří“, zanechte nám zprávu, a budeme se Vaší poptávce věnovat primárně.

Profesionálové každým coulem

Naplánujeme Vaše stěhování podle parametrů, které nám sdělíte. Pokud je třeba převoz pár kusů nábytku, nebo stěhování celého bytu, zvolíme potřebný počet profesionálních stěhováků a stěhovacích vozů tak, aby šlo vše dle plánu.

Cena stěhování v Mladé Boleslavi až o 35% nižší

Příklady realizovaných stěhování

1
Mladá Boleslav (3. patro) ›› Praha (2. patro)

Služby:
Stěhování bytu 2+kk

Stěhovací seznam:
4x židle, kuchyňský stůl, komoda, postel manželská, botník, TV, gauč 3-místný, obytná stěna, lednice 180 cm, kolo ,20x krabice

Cena:  7 064 Kč

2
Brno (8. patro) ›› Mladá Boleslav (2. patro)

Služby:
Stěhování kanceláře (nákladní výtah)
Demontáž + montáž nábytku

Stěhovací seznam:
30x pracovní stůl se skřínkou, 2 konferenční stůl, 40x židle, 2x lednice standart, 10x regál, 200x krabice, 3x sedačka 2-místná

Cena: 42 000 Kč

3
Mladá Boleslav (1. patro) ›› Pardubice (přízemí)

Služby:
stěhování nábýtku

Stěhovací seznam:
3x komoda, 4x židle, malá sedačka, 10x krabice

Cena: 3 300 Kč

6000 + dokončených stěhování

Stěhování nábytku v Mladé Boleslavi

Neváhejte se na nás obrátit i s poptávku na stěhování jednotlivých kusů nábytku. Pokud se jedná o přejezd na delší vzdálenost, kontaktujte nás ideálně s předstihem, ve většině případů se nám podaří jednotlivé převozy spojit s jinou zakázkou a nabídnout nejlevnější cenu stěhování.

Obalení, demontáže, montáže

Máme mnohaleté zkušenost s organizací stěhování od malých převozu po stěhování nadnárodních firem. Sdělte nám co budete potřebovat stěhovat, následně stanovíme co je třeba před převozem demontovat. Aby při transportu nedošlo k nechtěnému poškození věcí, je třeba je obalit do bublinkové nebo strečové fólie. Náchylnou elektroniku jako televizi nebo počítače je třeba obalit do stěhovacích dek.

Vámi ověření stěhováci v Mladé Boleslavi

Stěhování kanceláří v Mladé Boleslavi

Pro úspěšné přestěhování celé firmy je třeba nepodcenit plánování. Abychom byli na zakázku náležitě připraveni, je vhodné stěhování objednat alespoň týden s předstihem. Pokud se chystáte přesunout firmu o 50 a více zaměstnancích, rádi k Vám vyšleme technika na prohlídku, který stanoví stěhovací plán a navrhne vhodné řešení. Předem Vám zavezeme krabice na šanony a osobní věci a v případě zájmu technici zabalí vše do krabic.

Udělejte si nezávislou kalkulaci Vašeho stěhování

Menu