Stěhovací služba

  • Maximálně jednoduché objednání
  • Bez prohlídky bytu před stěhováním
  • 100% transparentní cena stěhování
  • Dostupná služba v jakýkoli termín
  • Rozložíme, složíme, obalíme

Spočítejte si cenu za Vaše stěhování

Nejjednoduší stěhovací služba

1

Zadejte adresy a datum

Jednoduše zvolíte odkud kam budeme stěhovat a vyberete, ve který termín se Vám to nejvíce hodí. Pokud bude následně potřeba datum stěhování změnit, stačí nás kontaktovat.

2

Zvolte dispozice bytu / domu

Chcete stěhovat 1+KK nebo 5+KK? Vyberte jednotlivé pokoje a patra kterých se stěhování týká.

3

Vyberte položky ke stěhování

Z předvolených položek vyberte nábytek a další předměty, které chcete přestěhovat. Pokud to ještě nevíte jistě, zadejte počty kusů orientačně a nabídku v případě potřeby upravíme.

Stěhování máte zařízené

Ihned znáte cenu za Vaše stěhování, stačí vyplnit telefonní číslo a e-mail na kterém Vás můžeme zastihnout a do 24 hodin Vás budeme kontaktovat. Stěhování máte během 2 minut jednoduše objednané.

Víte, že jsme schopni v 98 % případech zajistit stěhování na Vámi vybraný termín?

Moderní stěhovací služba

Kalkulačka stěhování

Určit stěhovací cenu se zdá být složité, pokud stěhovací firma neví přesně co, odkud, kam se bude stěhovat. Pomocí naší stěhovací služby jsme schopni eliminovat návštěvu stěhovacího technika a tím šetřit čas a peníze.

Flexibilní termín stěhování

Spolupracujeme s mnoha stěhovacími firmami, termíny stěhování jsme tedy schopni téměř vždy obsadit. Nepodřizujte své časové možnosti, zadejte jaký datum Vám vyhovuje a termín stěhování zajistíme.

Úspora času

S naší stěhovací službou ušetříte hodiny času obvoláváním stěhovacích firem, prohlídkou nemovitosti před stěhováním a další agendou.

Udělejte si nezávislou kalkulaci Vašeho stěhování

Menu