Stěhování Brno

  • Stěhování na míru Vašim potřebám
  • Stěhování do druhého dne
  • Online kalkulace do 90 sekund
  • Od jednoho kusu po stěhování kanceláří
Chcete znát přesnou cenu za Vaše
stěhování v Brně?
Hodnocení
4.9 stars
Google Recenze.

Výhody stěhování v Brně s námi

1

Nezávazná online kalkulace

Zjistěte cenu za stěhování v Brně během pár minut skrze online kalkulačku stěhování. Kalkulace je nezávazná, objednávku následně v případě zájmu společně potvrdíme.

2

Garance transparentní ceny

Vypočítanou cenu stěhování Vám garantujeme, pokud jsou zadané parametry skutečné. Pokud zjistíte, že budete potřebovat stěhovat další věci, nabídku Vám upravíme.

3

Stěhování ve vybraný termín

Potřebujete stěhování na druhý den nebo o víkendu? Díky naší databázi stěhovacích firem Vám můžeme nabídnout nejlevnější stěhování v Brně na jakýkoli termín.

Cena stěhování v Brně až o 35% nižší než ostatní

Proč je naše cena nižší než konkurence?

Využíváme volné kapacity stěhovacích firem. Vaši poptávku nabídneme desítkám partnerským profesionálním stěhovacím firmám a vybereme tu, která má na Vámi vybraný termín volné kapacity, nebo vyplníme zpáteční cestu partnerské stěhovací firmy (pokud máme například zakázku z Prahy do Brna, Vaší poptávkou vyplníme zpáteční cestu do Prahy a úsporou nákladů jsme schopni nabídnout bezkonkurenční cenu). Abychom nabízeli služby co nejvyšší kvality, naše partnery po každé zakázce na základě Vaší zpětné vazby hodnotíme.

Proč si vybrat na stěhování v Brně zrovna nás?

Nabízíme o desítky % nižší ceny díky možnosti vytížení volných kapacit partnerských stěhovacích firem. Pomocí naší služby se snažíme zákazníkům ušetřit čas hledáním volné stěhovací firmy, čas strávený schůzkou se stěhovacím technikem a nabízíme v oblasti stěhování komplexní kvalitní služby. Neúčtujeme žádné příplatky za stěhování o víkendech nebo svátcích. Vaše stěhování řeší konkrétní zaměstnanec, který Vás celým procesem stěhování provází a můžete se na něho 7 dní v týdnu obrátit.

Jak probíhá stěhování v Brně s námi?

Potřebujete přestěhovat byt, dům, firmu nebo kancelář? Jednoduše si spočítejte na kolik Vás stěhování vyjde během pár minut v naší online kalkulačce. Následně se s Vámi spojí přidělený kolega, který Vás bude celým procesem od plánování až po realizaci stěhování provázet.
Spolupracujeme s ověřenými stěhovacími firmami v Brně, jsme schopni vytěžovat volné kapacity stěhovacích vozů a tím snižovat finální cenu za stěhování. Nábytek před převozem v případě zájmu obalíme, rozložíme a složíme. Spočítejte si během pár minut, kolik Vás bude stěhování stát pomocí naší online aplikace a získejte individuální nabídku přesně dle Vašich potřeb.

Stěhování bytů, kanceláři, nebo těžkých břemen? Žádný problém

Jak stanovujeme cenu za stěhování v Brně?

Cenu vypočítáváme na základě zadaných parametrů jako jsou patra, položky, vzdálenost přepravy v online kalkulačce. Na základě těchto informací algoritmus vypočítá přesnou cenu za konkrétní stěhování. V případě, že potřebujete věci před stěhováním obalit, demontovat nebo následně smontovat, zvolte tuto možnost v naší online aplikaci. Výsledná cena je konečná, pokud budete potřebovat nějaké položky přidat nebo ubrat, neváhejte nás kontaktovat a nabídku Vám upravíme.

Máte zájem o prohlídku před stěhováním?

Naše kalkulačka stěhování spočítá cenu na základě přesných parametrů, kterou garantujeme. Stěhovací prohlídky jsou vhodné spíše v případě, že je Vaše stěhování atypické (galerie, stěhování velkých firem nebo stěhování jeřábem), zajistíme Vám bezplatnou prohlídku před stěhováním. Také je možné zaslat fotografie na náš e-mail. U standardního stěhování bytu či domu Vás s prohlídkou zatěžovat nemusíme, vše potřebné společně vyřešíme online nebo telefonicky.

Ověření profesionálové

Vaše stěhování = 1 vysazený strom

Stromy jsou důvodem, proč můžeme na naší planetě dýchat. Jsme si vědomi, že jako společnost jsme odpovědni za zvyšování produkce CO2. Na kvalitě ovzduší nám záleží, proto ve spolupráci s nadací Dřevo pro život vysazujeme na každou realizovanou zakázku jeden strom. Díky Vám můžeme přírodě vracet duby, jedle smrky a javory.

Udělejte si nezávislou kalkulaci Vašeho stěhování

Menu