Stěhování firem

  • Stěhování firem bez přerušení provozu
  • Cena vypočtena na základě skutečného objemu stěhování
  • Rozsáhlá databáze našich stěhovacích partnerů
  • Veškerá demontáž, montáž a ochrana nábytku
  • Stěhování na klíč

Spočítejte si cenu za Vaše stěhování

Stěhování firem

Likvidace

Odvoz

Nejjedoduší stěhovací služba

1

Zadejte adresy a datum

Jednoduše zvolíte odkud kam budeme stěhovat a vyberete, ve který termín se Vám to nejvíce hodí. Pokud bude následně potřeba datum stěhování změnit, stačí nás kontaktovat.

2

Zvolte dispozice bytu / domu

Chcete stěhovat 1+KK nebo 5+KK? Vyberte jednotlivé pokoje a patra kterých se stěhování týká.

3

Vyberte položky stěhování

Z předvolených položek vyberte nábytek a další předměty, které chcete přestěhovat. Pokud to ještě nevíte jistě, zadejte počty kusů orientačně a nabídku v případě potřeby upravíme.

Stěhování máte zařízené

Ihned znáte cenu za Vaše stěhování, stačí vyplnit telefonní číslo a e-mail na kterém Vás můžeme zastihnout a do 24 hodin Vás budeme kontaktovat. Stěhování máte během 2 minut jednoduše objednané.

Víte, že jsme schopni v 98 % případech zajistit stěhování na Vámi vybraný termín?

Stěhování firem

Při stěhování firem a kanceláří, je stěhovací firma tou správnou volbou, jelikož rozsah stěhování je výrazně vyšší než stěhování bytů a stěhování by zaneprázdnilo zaměstnance na několik dnů. Při stěhování firem dbáme na to, aby byl provoz Vaší firmy co nejméně narušen a mohli jste se v poklidu věnovat své práci. Pří stěhování firem se staráme o demontáž nábytku, obalení a zpětnou montáž na nové adrese. V případě stěhování firem je vhodné zadat poptávku s předstihem alespoň jednoho a půl měsíce, pro co možná nejsnadnější průběh a správné naplánování stěhování Vaší firmy. Časový předstih se samozřejmě liší dle samotného objemu stěhování.

Individuální nabídka stěhování

Pokud je pro Vás pohodlnější objednat stěhovací firmu telefonicky nebo mailem, kontaktujte nás tímto způsobem a nabídku Vám individuálně vypracujeme.

Menu