Stěhování firem

  • Stěhování firem bez přerušení provozu
  • Cena vypočtena na základě skutečného objemu stěhování
  • Profesionální stěhovací tým
  • Demontáž, montáž a obalení nábytku
  • Stěhování na klíč

Spočítejte si cenu za Vaše stěhování

Stěhování firem

Likvidace

Odvoz

Maximálně snadná objednávka stěhování

1

Zadejte adresy a datum

Jednoduše zvolíte odkud kam budeme stěhovat a vyberete, ve který termín se Vám to nejvíce hodí. Pokud bude následně potřeba datum stěhování změnit, stačí nás kontaktovat.

2

Zvolte dispozice kanceláře

Chcete stěhovat jednu místnost nebo celé patro? Parametry kanceláře jednoduše navolte v kalkulaci.

3

Vyberte položky stěhování

Z předvolených položek vyberte nábytek a další předměty, které chcete přestěhovat. Pokud to ještě nevíte jistě, zadejte počty kusů orientačně a nabídku v případě potřeby upravíme.

Stěhování máte zařízené

Ihned znáte cenu za Vaše stěhování, stačí vyplnit telefonní číslo a e-mail na kterém Vás můžeme zastihnout a do 24 hodin Vás budeme kontaktovat. Stěhování máte během 2 minut jednoduše objednané.

Víte, že jsme schopni v 98 % případech zajistit stěhování na Vámi vybraný termín?

Jak na stěhování firmy?

Stěhování bez přerušení provozu firmy

Při stěhování firem a kanceláří, je stěhovací firma tou správnou volbou, jelikož rozsah stěhování je výrazně vyšší než stěhování bytů a stěhování by zaneprázdnilo zaměstnance na několik dnů. Při stěhování firem dbáme na to, aby byl provoz Vaší firmy co nejméně narušen a mohli jste se v poklidu věnovat své práci.

Demontáž, montáž, obalení..

Při stěhování firem se soustředíme na to, aby stěhování co nejméně ovlivňovalo činnost Vašich zaměstnanců. Postaráme se o demontáž nábytku, obalení a zpětnou montáž na nové adrese. V případě stěhování firem je vhodné zadat poptávku s předstihem alespoň jednoho měsíce, pro co možná nejsnadnější průběh a správné naplánování stěhování Vaší firmy. Časový předstih se samozřejmě liší dle samotného objemu stěhování.

Individuální přístup a plánování

Stěhování firem je složitější operace než standardní stěhování bytu. Je proto důležité, jednotlivé kroky naplánovat přímo na míru konkrétnímu klientovi v závislosti na objemu stěhování, parkování před budovou a dalších faktorů. Zanechte nám na sebe telefonní kontakt v poptávce, nebo nás přímo telefonicky kontaktujte.

Individuální nabídka stěhování

Pokud je pro Vás pohodlnější objednat stěhovací firmu telefonicky nebo mailem, kontaktujte nás tímto způsobem a nabídku Vám individuálně vypracujeme.

Menu