Stěhování Praha 4

  • Zjistěte cenu ihned
  • Bez nutnosti prohlídky bytu před stěhováním
  • Ušetříte průměrně 3 hodiny a 18 minut
  • Stěhování ve vybraném termínu
  • Zajistíme rozložení, složení a zabalení…

Zajímá vás přesná cena vašeho stěhování v Praze 4?

Jednoduché a bezstarostné stěhování v Praze?

1

Vyberte parametry stěhování

Určete, odkud kam se bude stěhování konat, vyberte preferované datum a uveďte typ nemovitosti.

2

Zadejte předměty ke stěhování

Uveďte seznam položek, které budete chtít stěhovat. Pokud ještě nemáte přesný přehled, můžete uvést orientační počet a případné změny budou odráženy v ceně.

3

Odešlete
poptávku

Po zadání informací vyplňte své telefonní číslo, abychom mohli ověřit detaily. Během následujícího dne se s vámi spojíme a domluvíme konkrétní termín stěhování v Praze.

Stěhování je vyřešeno

Spolupracujeme s řadou profesionálních stěhovacích společností v Praze. Jsme flexibilní a zajistíme stěhování v termínu, který vám vyhovuje.

Víte, že jsme schopni v 98 % případech zajistit stěhování na Vámi vybraný termín?

Stěhování v Praze na pár kliknutí

Co stěhujeme?

Plánujete přestěhování do nového bytu nebo domu v Praze 4? Nebo se naopak přesouváte mimo Prahu? Zaměřujeme se na stěhování bytů různých velikostí, od 1+KK výše.

Co nabízíme?

Naším cílem je ušetřit vám čas a snadnost při hledání volné stěhovací společnosti, vyhýbat se osobním schůzkám se stěhovacími techniky a poskytovat kvalitní a komplexní stěhovací služby.

Stěhovací průmysl se za posledních 50 let příliš nezměnil. Obvykle voláte stěhovací firmu v Praze, popíšete, co potřebujete stěhovat, technik přijde na prohlídku nemovitosti a stanoví orientační cenu. Poté se rozhodnete, zda ji přijmete nebo ne. 

Jak určujeme cenu za stěhování v Praze 4?

Na základě přesných faktorů

Většina nabídek od stěhovacích firem je stanovena na základě odhadovaného času, který bude stráven při samotném stěhování. Často tak neznáte skutečnou cenu za přesun bytu nebo domu. Rozhodli jsme se změnit tuto normu a eliminovat zbytečné plýtvání časem stěhovacích techniků a zákazníků. Na Stěhuju.cz vám vypočítáme konečnou cenu za stěhování na základě specifikovaných parametrů, jako je vzdálenost, patra a objem předmětů, které budou stěhovány. Zaplatíte přesně tolik, kolik má stěhování stát, a nebudete překvapeni při vyúčtování.

Využijte samokalkulaci ke zjištění ceny stěhování

Menu