Ceník stěhování – kalkulace online během 90 sekund!

  • Online „in-time“ cenová kalkulace
  • Cena předem
  • Cenová nabídka za 2 minuty
  • Ceník stěhování na míru dle objemu
  • Platba až po stěhování
Hodnocení
4.9 stars
Google Recenze

Ceník stěhování

Celková cena záleží na mnoha faktorech (obalení, těžká břemena, délka přepravy, parto nakládky a vykládky a další). U nás nemusíte složitě počítat, kolik za stěhování zaplatíte, jednoduše si cenu spočítejte v naší online aplikaci, které propočítá zmíněné faktory a během 2 minut víte,  jakém rozpětí se bude Vaše stěhování pohybovat.

Zjistěte sami, kolik skutečně za Vaše stěhování bytů či firem zaplatíte.

Příklady realizovaných zakázek

Brno (8. patro) ›› Praha (2. patro)

Služby:
stěhování bytu a obalení nábytku fólií

Stěhovací seznam:
Sedačka rohová, komoda malá, křeslo, 2x konferenční stůl, stolek pod TV malý, mikrovlnka, věšák na prádlo, vysavač, lampa, 10x krabice

Cena: 9 704 Kč

Praha 10 (přízemí) ›› Praha 8 (3. patro)

Služby:
převoz a obalení nábytku fólií

Stěhovací seznam:
Sušička, 2x komoda velká, komoda malá, stolek pod TV malý, televize, skleněná vitrína, 12x květina, žehlící prkno, 2x krabice, jízdní kolo, vinotéka

Cena: 2 880 Kč

Ostrava (4. patro) ›› Olomouc (1. patro)

Služby:
stěhování kanceláře 100m2

Stěhovací seznam:
32x kancelářská židle, 15x pracovní stůl, 100x krabice, 2x tiskárna průmyslová, 50x drobné položky

Cena: 21 350 Kč

Nezávazná cenová nabídka za 2 minuty

Pomocí online aplikace Stěhuju.cz znáte cenu stěhování dle zadaných parametrů během 2 minut. Díky spolupráci s desítkami ověřených stěhovacích firem a specialistů na stěhování domů, stěhování bytů či stěhování firem jsme schopni stanovit cenu i o desítky procent níže než standardní stěhovací firma, a to již před samotným stěhováním.

Vytvořte si vlastní kalkulaci a ihned zjistěte, kolik bude stěhování dle Vašich požadavků stát. Kalkulace je nezávazná, pokud našich stěhovacích služeb nevyužijete, alespoň si ověříte, kolik Vaše stěhování bude stát.

Garance ceny stěhování

Cena stěhování, která je vypočítána online kalkulačkou je cena, která je přepočtena na předpokládanou časovou náročnost, dopravy, spotřebovaného materiálu apod.. V případě, že jsou zadané parametry pravdivé (stěhované položky, patra, adresy aj.), cenu je finální. Pokud se objem stěhování v průběhu Vašeho plánování změní, stačí nás kontaktovat a nabídku Vám aktualizujeme. Nemusíte se obávat, že by na Vaše stěhování například dorazilo větší (dražší) vozidlo, než je skutečně potřeba, nebo bylo stěhování záměrně protahované.

Ceník služeb stěhování

V online aplikaci si také můžete zvolit, zda chcete nábytek před stěhováním rozložit, či následně složit. Algoritmus propočítá, které položky je nutné rozkládat a vypočítá Vám v reálném čase celkovou cenu za stěhování. Dále si můžete objednat obalení předmětů před stěhováním, či stěhování na klíč.

Snížení ceny stěhování

Často se stává, že jsme Vaší zakázkou schopni vyplnit zpáteční cestu jiné zakázky. V takových případech jsme schopni nabídnout ještě nižší cenu za stěhování a výhodu tím předat na stranu klientů. Cenu také často ponižujeme v méně vytížených termínech (obvykle na přelomu prvního/druhého týdne v měsíci a přelom třetího/čtvrtého týdne v měsíci).

Menu