Ceník stěhování

  • Online „in-time“ cenová kalkulace
  • Cena předem
  • Cenová nabídka za 2 minuty
  • Ceník stěhování na míru dle objemu
  • Platba až po stěhování

Kolik stojí stěhování? (Ceník stěhování)

Každé stěhování je specifické, stěhovací firmy obvykle stanovují orientační cenu na základě odhadu odpracovaných hodin. Tato cena se ovšem velmi často liší od skutečnosti a může vést k nepříjemnému překvapení při platbě, kdy může být cena řádově vyšší, než odhadovaná.

My ve Stěhuju.cz stanovujeme cenu na základě přesně zadaných parametrů v online aplikaci – ceník stěhování, na jehož základě je možno nejpřesněji určit, jaké vozidlo a kolik pracovníků bude pro Vaše stěhování potřeba a jaká bude finální cena. Sami tedy během pár minut zjistíte, kolik Vaše stěhování bude stát.

Zjistěte sami, kolik skutečně za Vaše stěhování bytů či firem zaplatíte.

Příklady realizovaných zakázek

Brno (8. patro) ›› Praha (2. patro)

Služby:
stěhování bytu a obalení nábytku fólií

Stěhovací seznam:
Sedačka rohová, komoda malá, křeslo, 2x konferenční stůl, stolek pod TV malý, mikrovlnka, věšák na prádlo, vysavač, lampa, 10x krabice

Cena: 8 104 Kč

Praha 10 (přízemí) ›› Praha 8 (3. patro)

Služby:
stěhování bytu a obalení nábytku fólií

Stěhovací seznam:
Sušička, 2x komoda velká, komoda malá, stolek pod TV malý, televize, skleněná vitrína, 12x květina, žehlící prkno, 2x krabice, jízdní kolo, vinotéka

Cena: 2 880 Kč

Ostrava (4. patro) ›› Olomouc (1. patro)

Služby:
stěhování bytu

Stěhovací seznam:
2x Manželská postel, 2x křeslo, konferenční stolek, 2x komoda střední, komoda malá, botník, pračka, mikrovlnka, noční stolek, 20x krabice

Cena: 5 850 Kč

Nezávazná cenová nabídka za 2 minuty

Pomocí online aplikace Stěhuju.cz znáte cenu stěhování dle zadaných parametrů během 2 minut. Díky spolupráci s desítkami ověřených stěhovacích firem a specialistů na stěhování domů, stěhování bytů či stěhování firem jsme schopni stanovit cenu i o desítky procent níže než standardní stěhovací firma, a to již před samotným stěhováním.

Vytvořte si vlastní kalkulaci a ihned zjistěte, kolik bude stěhování dle Vašich požadavků stát. Kalkulace je nezávazná, pokud našich stěhovacích služeb nevyužijete, alespoň si ověříte, kolik Vaše stěhování bude stát.

Garance ceny stěhování

Cena stěhování, která je vypočítána online kalkulačkou je finální. Cenu stěhování nenavyšujeme v závislosti na odpracovaných hodinách nebo dalších příplatků. V případě, že jsou zadané parametry pravdivé (stěhované položky, patra, adresy aj.), cenu garantujeme. Pokud se objem stěhování v průběhu Vašeho plánování změní, stačí nás kontaktovat a nabídku Vám aktualizujeme. Finální cenu tedy znáte vždy předem. Nemusíte se obávat, že by na Vaše stěhování například dorazilo větší (dražší) vozidlo, než je skutečně potřeba, nebo bylo stěhování záměrně protahované.

Ceník služeb stěhování

V online aplikaci si také můžete zvolit, zda chcete nábytek před stěhováním rozložit, či následně složit. Algoritmus propočítá, které položky je nutné rozkládat a vypočítá Vám v reálném čase celkovou cenu za stěhování. Dále si můžete objednat obalení předmětů před stěhováním, či stěhování na klíč.

Snížení ceny stěhování

Často se stává, že jsme Vaší zakázkou schopni vyplnit zpáteční cestu jiné zakázky. V takových případech jsme schopni nabídnout ještě nižší cenu za stěhování a výhodu tím předat na stranu klientů. Cenu také často ponižujeme v méně vytížených termínech (obvykle na přelomu prvního/druhého týdne v měsíci a přelom třetího/čtvrtého týdne v měsíci).

Menu