Stěhování Praha 1

  • Okamžitě zjistíte cenu
  • Šetřete čas a peníze
  • Rychlá kalkulace a objednání
  • Vlastní operátor Vašeho stěhování
  • Stěhování těžkých břemen

Chcete znát cenu Vašeho stěhování na Praze 1?

Jednoduché a bezstarostné stěhování v Praze?

1

Odkud, kam, kdy..

Vyplňte informace o počáteční a cílové adrese vašeho stěhování v Praze, vyberte preferované datum a specifikujte typ nemovitosti.

2

Jednoduché zadání

Uveďte seznam položek, které budou součástí vašeho stěhování. Pokud nemáte přesný přehled, stačí uvést orientační počet a případné změny budou zohledněny při stanovení ceny.

3

Odešlete
poptávku

Poté, co jste vyplnili potřebné informace, zadejte své telefonní číslo, abychom mohli ověřit detaily. Během následujícího dne se s vámi spojíme a dohodneme konkrétní termín pro vaše stěhování v Praze.

Stěhování máte zajištěné

Dlouhodobě spolupracujeme s několika profesionálními stěhovacími firmami v Praze. Jsme pružní a garantujeme vám stěhování v přesném termínu, který si vyberete.

Jsme UBER ve stěhování. Objednejte, zajistíme, ohodnoťte.

Snadné stěhování v Praze jen pár kliknutí od vás!

Co pro Vás stěhujeme?

Plánujete přestěhování do nového bytu nebo domu v Praze? Možná se dokonce stěhujete mimo Prahu? Naše specializace spočívá v přesunu bytů různých velikostí, od jednopokojových a více.

Co Vám můžeme nabídnout?

Naším cílem je ušetřit vám čas a zjednodušit proces hledání volné stěhovací společnosti. Snažíme se minimalizovat potřebu osobních schůzek se stěhovacími techniky a poskytujeme kvalitní a komplexní stěhovací služby.

Stěhovací průmysl se za posledních 50 let příliš nezměnil. Obvykle musíte volat stěhovací firmu v Praze, popsat jim vaše potřeby, a poté technik přijde na prohlídku nemovitosti, aby stanovil orientační cenu. Pak se teprve rozhodnete, zda nabídku přijmete či nikoli.

Cena? Ta Vám přijde ihned do mailu.

Během pár minut..

Většina nabídek stěhovacích firem je odvozena od odhadovaného času, který zabere samotné stěhování. To často znamená, že neznáte přesnou cenu za přesun bytu či domu. Rozhodli jsme se změnit tuto praxi a odstranit zbytečné plýtvání časem stěhovacích techniků i zákazníků. Na Stěhuju.cz vám vypočítáme konečnou cenu za stěhování na základě specifických parametrů, jako je vzdálenost, počet pater a objem předmětů, které budou přemístěny. Zaplatíte přesně tolik, kolik má stěhování stát, a nemusíte se obávat překvapení při vyúčtování.

Spočítejte si cenu za stěhování v Praze 1 ihned!

Menu