Stěhování Most – cena do pár kliků!

  • Stěhovací služby na profesionální úrovni
  • Cenu znáte předem
  • Nejlepší nabídka ve městě
  • Stěhovací vozidla od 15m3 do 44m3
Zjistěte na kolik Vás stěhování vyjde

Jak Vám můžeme pomoci?

1

 Cena stanovena před stěhováním

Cena stěhování se odvíjí od mnoha parametrů. Pomocí naší aplikace nemusíte sami složitě vše počítat, kalkulačka to udělá za Vás a předpokládanou cenu znáte ihned.

2

Rezervace termínu

Pokud jste spokojeni s naší kalkulací, jednoduše ji můžete potvrdit v příchozím emailu. Následně se s Vámi spojí náš stěhovací expert a doladí případné detaily. Pak už můžete stěhování pustit z hlavy a čekat na příjezd techniků.

3

Stěhování a feedback

V naplánovaný termín dorazí na nakládku ověření stěhováci a proces může začít. Chceme naše služby neustále vylepšovat, po každé zakázce se s klientem spojíme pro ujištění, zda proběhlo vše k plné spokojenosti.

Hodnocení
4.9 stars
Google Recenze.

Stěhování bytu v Mostě

Primárně se specializujeme na stěhování bytů a domů v Mostě. Stačí, když v naší aplikaci během pár minut zadáte co potřebujete přestěhovat, z jakého do jakého patra a jaký termín by Vám vyhovoval. Objednávku můžete sami jednoduše potvrdit příchozím emailu, nebo se s Vámi spojí náš manažer, aby s Vámi sladil potřebné detaily ke stěhování

Za rok, měsíc ale i zítra

Plánujete stěhování s dlouhým předstihem nebo na poslední chvíli? Ve všech případech uděláme vše, co bude v našich silách. Volné kapacity jsme standardně schopni zajistit již od druhého dne. Pokud Vaše stěhování „hoří“, napište nám a my se budeme Vaší poptávce věnovat ihned.

Profesionalita vždy a všude

Stěhování naplánujeme na základě vše parametrů a informací, které nám poskytnete. Ať už stěhujete jen pár kusů nábytku nebo celý byt, stanovíme potřebný počet stěhováků a velikost vozidla tak, aby vše proběhlo hladce a jak má.

Cena stěhování v Mostě až o 35% nižší

Příklady realizovaných stěhování

1
Most (přízemí) ›› Ústí nad Labem (1. patro)

Služby:
Stěhování bytu 2+1

Stěhovací seznam:
manželská postel, 4x komoda, 6x židle, kuchyňský stůl, 2x botník, TV, gauč 4-místný, konferenční stolek, lednice 180 cm, 20x krabice

Cena:  5 790 Kč

2
Karlovy Vary (2. patro) ›› Most (3. patro)

Služby:
Stěhování kanceláře (nákladní výtah)
Demontáž + montáž nábytku

Stěhovací seznam:
15x pracovní stůl se skřínkou, 4x  jednací stůl, 55x židle, 1x lednice klasická, 20x regál, 180x krabice, 4x pohovka 2-místná

Cena: 24 930 Kč

3
Most (3.patro) ›› Teplice (4. patro)

Služby:
stěhování nábytku

Stěhovací seznam:
4x komoda, manželská postel, sedačka 3-místná, TV, konferenční stolek, 1x malá knihovna

Cena:  3 120 Kč

6000 + dokončených stěhování

Stěhování nábytku v Mostě

Potřebujete přestěhovat jen pár kusů nábytku? Neváhejte se na nás obrátit. Pokud se bude jednat o převoz na delší vzdálenost, ideálně nás kontaktujte s dostatečným předstihem. Ve většině případů dokážeme mezi sebou propojit jednotlivá stěhování a tím Vám můžeme nabídnout nejlevnější cenu.

Demontujeme, smontujeme i obalíme

S organizací stěhování máme mnohaleté zkušenosti. A to ať už jen s drobnými převozy, tak i se stěhováním nadnárodních firem. Stačí nám sdělit, jaké kusy nábytku potřebujete přestěhovat a my následně stanovíme které kusy se musí před převozem demontovat. Pokud budete chtít, můžeme Vám nábytek obalit do strečové nebo bublinkové fólie, aby při transportu nedošlo k nechtěnému poškození věcí. Na náchylnou elektroniku (TV, počítač apod.) využíváme stěhovací deky.

Našimi zákazníky ověření stěhováci v Mostě

Stěhování firmy v Mostě

Aby stěhování proběhlo hladce a bez potíží, vyplatí se nepodcenit plánování. Pokud si u nás objednáte s dostupem minimálně jednoho týdne, budeme na Vaši poptávku dostatečně připraveni. Pokud potřebujete přemístit firmu o 50 a více zaměstnancích, vyšleme k Vám technika na prohlídku. V její návaznosti stanoví plán stěhování a navrhne vhodná řešení. Krabice na šanony a osobní věci přivezeme ještě před realizací. Budete-li chtít, mohou vše do krabic uložit naši technici.

Udělejte si nezávislou kalkulaci Vašeho stěhování

Menu