Stěhování Havířov – cenu víte ihned!

  • Kvalitní stěhovací služba
  • Cenu se víte ihned
  • Nejlevnější nabídka v okolí
  • Termín si zvolíte sami
Zjistěte na kolik Vás stěhování vyjde

Jak Vám můžeme pomůžeme se stěhováním?

1

Cenu víte ihned

Cena stěhování se odvíjí od mnoha parametrů. Pomocí naší aplikace nemusíte sami složitě vše počítat, kalkulačka to udělá za Vás a předpokládanou cenu znáte hned.

2

Okamžitá rezervace termínu

Pokud se Vám naše kalkulace líbí, jednoduše ji můžete potvrdit v příchozím emailu. Následně se s Vámi spojí náš stěhovací expert a doladí případné detaily. Pak už můžete stěhování pustit z hlavy a čekat na příjezd techniků.

3

Stěhování a Vaše spokojenost

V naplánovaný termín dorazí na nakládku ověření stěhováci a proces může začít. Chceme naše služby neustále vylepšovat, po každé zakázce se s klientem spojíme pro ujištění, zda proběhlo vše k plné spokojenosti.

Hodnocení
4.9 stars
Google Recenze.

Stěhování bytů a domů v Havířově

Naší specializací je stěhování bytů a domů v Havířově. Stačí jen, když v naší aplikaci zadáte co potřebujete přestěhovat, z jakého do jakého patra a v jakém termínu. Objednávku můžete potvrdit v emailu, který obdržíte, nebo se s Vámi spojí náš manažer a společně doladíte detaily Vašeho stěhování.

Za rok, měsíc ale i zítra

Je Vaše stěhování akutní nebo ho plánujete až daleké budoucnosti? Spojte se s námi a my uděláme vše, co bude v našich silách. Volné kapacity dokážeme standardně zajistit již od druhého dne. Pokud ale Vaše stěhování „hoří“, zanechte nám zprávu a my se Vaší poptávce budeme primárně věnovat.

Profesionální přístup

Stěhování naplánujeme dle Vámi sdělených informací a parametrů. Ať už se jedná o převoz jen pár kusů nábytku nebo stěhování celého bytu, zvolíme počet stěhováků a velikost vozidla tak, aby vše proběhlo hladce a podle plánu.

Stěhování v Havířově s až o 35% levnější cenou

Příklady realizovaných stěhování

1
Havířov (3. patro) ›› Olomouc (přízemí)

Služby:
Stěhování bytu 1+1

Stěhovací seznam:
manželská postel, 2x komoda, TV, gauč 3-místný, konferenční stolek, skříň, lednice 180 cm, 15x krabice, 6x židle, kuchyňský stůl

Cena:  5 480 Kč

2
Brno (1. patro) ›› Havířov (2. patro)

Služby:
Stěhování kanceláře (nákladní výtah)
Demontáž + montáž nábytku

Stěhovací seznam:
25x pracovní stůl se skřínkou, 3x  jednací stůl, 56x židle, 1x lednice klasická, 15x regál, 150x krabice, 2x pohovka 2-místná

Cena: 28 600 Kč

3
Havířov (2.patro) ›› Ostrava (1.patro)

Služby:
stěhování nábytku

Stěhovací seznam:
2x komoda, manželská postel, sedačka 3-místná, konferenční stolek

Cena:  2 930 Kč

6000 + dokončených stěhování

Stěhování nábytku v Havířově

Potřebujete přestěhovat jen pár kusů nábytku? Obraťte se na nás. Jestli se jedná o převoz na delší vzdálenost, ideálně nás kontaktujte s předstihem. Ve valné většině dokážeme jednotlivá stěhování mezi sebou propojit a tím Vám nabídnout nejnižší možnou cenu.

Demontujeme, montujeme i obalujeme

Stěhování organizujeme již několik let. Ať už drobné převozy nebo stěhování nadnárodních firem. Stačí, když nám sdělíte předměty, které byste potřebovali přestěhovat, my následně stanovíme, které kusy by bylo potřeba před stěhováním demontovat. Nábytek Vám můžeme obalit strečovou i bublinkovou fólií, aby se při transportu předešlo nechtěnému poškození. Stěhovací deky použijeme na obalení náchylné elektroniky, např. televizi a počítač.

Našimi zákazníky ověření pracovníci v Havířově

Stěhování firem v Havířově

Aby se zajistil hladký průběh stěhování, vyplatí se nepodcenit plánování. Poptáte-li stěhování alespoň týden před realizací, budeme dostatečně připraveni. V případě, že přemisťujete firmu s 50 a více zaměstnanci, vyšleme k Vám technika na prohlídku. Na jejím základě stanoví stěhovací plán a navrhne ideální řešení. Před stěhováním Vám přivezeme krabice na šanony a osobní věci. V případě zájmu mohou naši technici vše do krabic zabalit za vás.

Udělejte si nezávaznou kalkulaci Vašeho stěhování

Menu