Stěhování bytů a domů – kalkulace ihned online!

  • Maximálně jednoduché objednání
  • Bez prohlídky bytu před stěhováním
  • 100% transparentní cena stěhování
  • Dostupná služba v jakýkoli termín
  • Rozložíme, složíme, obalíme

Spočítejte si cenu za Vaše stěhování

Stěhování domů a bytů

Stěhování firem

Likvidace

Odvoz

Jednoduché stěhování ve 4 krocích.

1

Zadejte adresy a datum

Jednoduše zvolíte odkud kam budeme stěhovat a vyberete, ve který termín se Vám to nejvíce hodí. Pokud bude následně potřeba datum stěhování změnit, stačí nás kontaktovat.

2

Zvolte dispozice bytu / domu

Chcete stěhovat 1+KK nebo 5+KK? Vyberte jednotlivé pokoje a patra kterých se stěhování týká.

3

Vyberte položky ke stěhování

Z předvolených položek vyberte nábytek a další předměty, které chcete přestěhovat. Pokud to ještě nevíte jistě, zadejte počty kusů orientačně a nabídku v případě potřeby upravíme.

Stěhování máte zařízené

Ihned znáte cenu za Vaše stěhování, stačí vyplnit telefonní číslo a e-mail na kterém Vás můžeme zastihnout a do 24 hodin Vás budeme kontaktovat. Stěhování máte během 2 minut jednoduše objednané.

Víte, že jsme schopni v 98 % případů zajistit stěhování na Vámi vybraný termín?

Stěhování bytů v Praze

„nebylo nikdy jednodušší“

Díky naší kalkulačce stěhování stačí věnovat pár minut výběru konkrétních položek, které budete stěhovat. Cenu znáte ihned a již po odeslání poptávky se o nic víc nemusíte starat. V rámci stěhování bytů dbáme na to, abyste se stěhováním měli co nejmenší nepříjemnosti a nemuseli jste s tím trávit zbytečný čas.

Jaké stěhovací služby Vám nabízíme?

Ve kalkulaci stěhování narazíte v předposledním kroku na zvolení doplňkových služeb se stěhováním spojených. Jedná se o rozložení a složení nábytku, obalení nábytku a křehkých věcí a kompletní balení. Co je před převozem nutné je obalení, abychom předešli případnému otlučení a poničení.

Rozložit nábytek před stěhováním

Jsou kusy nábytku, které je nutné před stěhováním rozložit. Nejčastěji to bývají skříně, velké sedací soupravy nebo stoly. Pokud si nechcete s rozkládáním nábytku, který jednoduše neprojde dveřmi lámat hlavu, zvolte v kalkulátoru tuto variantu a máte vyřešeno! Provedeme to za Vás.

Složit nábytek po stěhování

Po převozu stěhovaných předmětů, bude nutné rozložený nábytek opět složit. Pokud nechcete ztrácet čas opětovným skládáním nábytku, v objednávce zvolte tuto variantu.

Obalit nábytek před stěhováním

Abychom zabránili případnému potlučení předmětů při stěhování bytu, je nutné je před stěhováním obalit (do fólií, stěhovacích dek apod.). Nechte to také na nás a zvolte tuto variantu. Pokud nebudete chtít ochranné obalení provést od nás, je nutné abyste je obalili sami.

Kompletní balení

Chcete, abychom zabalili také veškeré osobní věci, nádobí, knížky a zkrátka vše? Zvolte v objednávce tuto variantu a můžete počítat se stěhováním na klíč. Po stěhování je nutné z obaleného nábytku, obrazů a dalších stěhovaných předmětů odstranit bezpečnostní fólie. V případě balení všech osobních věcí se může celkové stěhování značně prodražit.

Hodnocení
4.9 stars
Google Recenze.

Přesný termín stěhování bytu

365 dnů v roce..

Nepřizpůsobujte svůj harmonogram volným termínům stěhovací firmy. Disponujeme rozsáhlou databázi partnerů, díky níž jsme schopni zajistit právě ten termín, který požadujete. Pokud se Vám více hodí stěhování o víkendu, není problém, v kalkulačce stěhování zadejte konkrétní datum a stěhování máte vyřešené. Za stěhování o víkendu neúčtujeme žádné příplatky cena je stejná jako kterýkoliv jiný den. Díky rozsáhlé databázi ověřených partnerských stěhovacích firem jsme obvykle schopni Vás přestěhovat do druhého dne. Abyste ovšem měli stoprocentní jistotu a vše mohli v klidu naplánovat, doporučujeme objednávku provést alespoň týden před stěhováním.

Hodnocení stěhovacích firem

Naši partneři jsou profesionálové ve stěhování bytů. Abychom mohli nabízet ty nejkvalitnější stěhovací služby, partnery na základě poznatků od zákazníků hodnotíme. I od Vás budeme po stěhování rádi za zpětnou vazbu. ☺️

Udělejte si nezávislou kalkulaci Vašeho stěhování

Menu