Profesionální vyklízení Praha? Jste tu správně!

  • Vyklízení pozůstalostí, bytů, domů a kanceláří
  • Dojedeme za Vámi i do dalších měst
  • Vyklízíme od 2000 Kč
  • Vyklidíme, zlikvidujeme, zameteme
  • Kalkulace předem zdarma
1

Vyklízení bytů a domů

Vyklidíme Váš dům či byt, pomůžeme s případnou demontáží a demolicí nábytku. Po každé zakázce uklidíme, aby bylo okolí stejně čisté, jako před naším příjezdem. Pokud potřebujete mírné bourací práce, můžete s námi také počítat.

2

Vyklízení kanceláří

Potřebujete odvést již nepotřebný nábytek, elektroniku nebo další materiál. Naplánujeme vyklízení individuálně dle Vašich požadavků a naši profesionální vyklízeči provedou vyklízení k plné spokojenosti.

3

Vyklízení pozůstalostí

Pomůžeme Vám s vyklízením v této nelehké situaci, vše nepotřebné roztřídíme a odvezeme k likvidaci. Po ukončení prací Vám následně předáme uklizený objekt připravený k prodeji či rekonstrukci.

4

Vyklízení sklepů

Máte sklep plný věcí které „budete ještě někdy určitě potřebovat“? Pokud jste se již rozhodli, že ne, rádi vám sklep vyklidíme a uvolníme místo pro potřebnější vybavení.

Jak vyklízení probíhá?

1) Kalkulace ceny a výběr termínu

Dejte nám vědět, co konkrétně potřebujete zlikvidovat, o jak velký objekt se jedná nebo jen pošlete fotografie. Stanovíme Vám přesnou kalkulaci za celé vyklízení a společně vybereme termín, který Vám bude vyhovovat.

2) Plánování a začátek práce

V dohodnutý termín dorazíme na Vaší adresu v rychlosti naplánujeme celkový průběh likvidace a pustíme se do práce. Každá zakázka má přiděleného vedoucího, který zodpovídá za bezproblémový průběh akce.

3) Rozložení nábytku

Nábytek před naložením do auta zdemolujeme, aby celkový objem k likvidaci byl co nejmenší a zbytečně nenavyšoval celkové náklady za likvidaci.

4) Odvoz na skládku

Po naložení vozidla nebo více vozidel odvezeme odpad na skládku, kde jej roztřídíme na jednotlivé druhy odpadu. V případě potřeby Vám následně zašleme potvrzení o likvidaci.

5) Máme hotovo!

Po ukončení prací Vás poprosíme o kontrolu, zda je vše jak má být a po Vaší akceptaci odjíždíme.

Hodnocení
4.9 stars
Google Recenze.
  • Orientační cena:0

Vyklízení Praha – Naše parketa. Máme za sebou více než 3000 zakázek!

Proč si vybrat nás?

Profesionalita a zkušenosti

Naše společnost má bohaté zkušenosti s vyklízením bytů, domů, sklepů, kanceláří a pozůstalostí. Za dobu svého působení jsme úspěšně dokončili stovky zakázek. Zakládáme si na profesionálním přístupu a spokojenosti našich zákazníků.

Rychlost a spolehlivost

Chápeme, že čas je drahocenný. Proto pracujeme rychle a efektivně, abychom minimalizovali případné nepříjemnosti spojené s vyklízením.

Výhodné, férové ceny

Naše služby nabízíme za konkurenceschopné ceny, které vás příjemně překvapí. Transparentnost a férovost jsou pro nás klíčové hodnoty.

Myslíme na ekologii

Dbáme na ekologii a zodpovědné nakládání s odpadem. Všechny nechtěné věci třídíme a likvidujeme v souladu s platnými předpisy a s ohledem na životní prostředí.

Víte že, při vyklízení dbáme na Vaše sousedské vztahy a vše po sobě uklidíme?

Co dalšího byste měli o vyklízení vědět?

Vyklízením a likvidací se zabýváme již několik let. Pokud potřebujete vyklízení zajistit v nočních hodinách, Vašim potřebám se přizpůsobíme. Skládky jsou v nočních hodinách zavřené, ale nemáme problém nechat naplněné vyklízecí vozy přes noc a odvoz na skládku vyřešit až druhý den.

Zajistíme pro Vás vyklízení všeho druhu od jednotlivých položek až po vyklízení velkých kanceláří. Naší profesionální vyklízeči mají zkušenosti ze stovek zakázek, jen tak něčím je tedy nepřekvapíte. Jsme tu pro Vás také na stěhování v Praze i dalších městech.

Pokud je součástí likvidace také nebezpečný odpad (azbest, chemické látky apod.) informujte nás prosím předem, abychom byli náležitě připraveni.

Menu