Stěhování Praha – online kalkulace během 90 sekund!

  • Cena znáte ihned online
  • Profesionální stěhovací firma
  • Transparentní cena
  • Stěhování v požadovaný termín
  • Nejnižší cena ve městě

Chcete znát cenu za Vaše
stěhování v Praze?

Hodnocení
4.9 stars
Google Recenze.

Jak probíhá stěhování v Praze s námi?

1

Zvolte parametry stěhování

Zadejte odkud kam budeme stěhovat, vyberte si datum který se Vám nejvíce hodí a typ nemovitosti.

2

Zadejte co budeme stěhovat

Zadejte, které položky budete chtít stěhovat. Pokud ještě přesně nevíte, zadejte orientačně a pokud se bude objem stěhování lišit, cenu upravíme.

3

Odešlete nezávaznou
poptávku

Po zadání položek vyplňte telefonní číslo na kterém Vás můžeme zastihnout pro ověření detailů a během následujícího dne máte stěhování v Praze

Hotovo, stěhování máte vyřešené

Spolupracujeme s desítkami profesionálních stěhovacích firem v Praze, jsme flexibilní a na Váš termín stěhování zařídíme.

Až od 25% nižší cena stěhování v Praze

Stěhovací služby Praha

za nejlepší cenu..

1) Kalkulace stěhování okamžitě

Cenu za stěhování včetně nakládky, převozu stěhovaných věcí a vykládky si spočítejte během minuty v naší online kalkulačce. Co nejdříve se s Vámi spojí náš manažer a detailně s Vámi projde celkový objem věcí, případně dalších náležitostí. V porovnání se standardními stěhovacími firmami je naše nabídka až o 30% nižší.

2) Stěhování připravíme od A do Z

Potom co Vás detailně vyzpovídal náš zaměstnanec, můžete stěhování pokládat za vyřízené. Všechny náležitosti máme v systému, vy se můžete těšit na příjezd profesionálních stěhováků. Samozřejmě když se Vám v průběhu plánování něco rozleží v hlavě, můžete nás kdykoli kontaktovat. Každá zakázka má přiřazeného svého kontaktního pracovníka, který je Vám k dispozici.

3) Stěhování – Den D

A je to tady, stěhováci přijíždějí, zvoní na zvonek. Nejedná se ovšem o strastiplnou záležitost, kdy Vám vyskočí tlak na 180. V klidu si udělejte kávu (pokud uděláte i technikům, určitě se zlobit nebudou), vyřizuďte si e-maily nebo hrajte s dětmi, chlapi mezitím nábytek, elektroniku a spotřebiče obalí do ochranných fólií, vše naloží a vyrazí do cíle stěhování.

4) Transport a vykládka

Po úspěšném naložení do vozidla je veškerý nábytek přikurtován, aby nedošlo při převozu k sebemenšímu poškození. Mějte na paměti, že pokud jedete na místo určení vlastním vozem, budete pravděpodobně na adrese dříve než nákladní vozidlo, které jede maximální rychlostí 90 – 120 km/h. Pokud budete potřebovat jakékoli informace v průběhu cesty, vždy můžete kontaktovat technika nebo manažera.

5)  Svezte se se stěhováky!

Pokud potřebujete jet na novou adresu stěhovacím vozem s techniky, není to žádný problém. Oznamte tuto skutečnost našemu manažerovi, abychom byli schopni garantovat místo ve vozidle. Neradi bychom Vás nechali jet na korbě s Vaším nákladem 🙂

Víte, že jsme schopni v 98 % případech zajistit stěhování na Vámi vybraný termín?

Profesionální stěhováci

Potřebujete se stěhovat ihned nebo plánujete přesun až ne dalekou budou budoucnost? Spočítejte si online na kolik Vás stěhování v Praze vyjde a objednejte jednoduše skrze webovou aplikaci. Spolupracujeme s desítkami stěhovacích firem v Praze, dokážeme zajistit kvalitní a dostupné stěhování na požadovaný termín.

Cena stěhování v Praze

Cenový odhad vypočtený naší webovou aplikací obsahuje:
1) Přistavení stěhovacího vozu na adresu nakládky
2) Snos z patra které je uvedeno v poptávce
3) Transport do cílové destinace stěhování
4) Vykládku věcí do požadovaného podlaží a rozmístění věcí v novém bytě.

V případě že je třeba věci jako nábytek, spotřebiče, obrazy aj. obalit do ochranných fólií, jsou profesionální technici vybaveni strečovými a bublinkovými fóliemi. Pokud je třeba některé kusy nábytku před převozem demontovat (hrozí jejich poškození během přepravy, nebo není možné je vynést v celku), demontáž a zpětnou montáž zajistíme.

Zajistíme pro Vás také dálkové stěhování z Prahy do všech koutů České Republiky, nebo do zahraničí.

S jakým stěhováním Vám můžeme pomoci?

gauč, byty, těžká břemena…

Zajistíme Vám bezproblémové stěhování od drobných převozů po Praze až po stěhování velkých bytů, domů nebo kanceláří. V případě, že se stěhujete za hranice ČR, naplánujeme Vám hladký přesun s přesným harmonogramem prací a přejezdu.

Mluví za nás naše recenze od spokojených zákazníků, po každém stěhování hodnotíme partnerskou stěhovací firmu na základě feedbacku od konkrétního klienta.

Udělejte si nezávislou kalkulaci Vašeho stěhování

Poptáte, potvrdíte, přestěhujeme

nejjednodušší objednání stěhování Praha..

Ať potřebujete přestěhovat jednu sedačku nebo celou kancelář, jsme tu pro Vás. Spolupracujeme s ověřenými partnery, na Vaše stěhování vybereme právě toho, který se na Vámi požadovanou zakázku hodí a má volnou kapacitu. Pomůžeme Vám jak s drobným převozem pohovky, stěhováním bytu , tak stěhováním velkých kancelářských budov. Předem si spočítejte cenu skrze naší aplikaci, ať víte, kolik skutečně za stěhování zaplatíte. S námi nebudete překvapeni u finálního vyúčtování. Jsme specialisté na stěhování do dalších měst po České republice (Brno, Ostrava, Olomouc apod.)

Menu