nejdrazsi_rooftop

Nejdražší nemovitosti v ČR 2022

Ceny nemovitostí jsou v letošním roce rekordně vysoko, připravili jsme pro Vás výběr těch vůbec nejdražších na českém trhu. Všechny z uvedených nemovitostí se nacházejí v Praze, obvykle na vyhlášené adrese. U bytů je samozřejmostí prostorná terasa, mnoho parkovacích míst a velkolepý interiér či střešní bazén. Nejluxusnější domy vynikají rozsáhlou zahradou, dechberoucími výhledy nebo sportovními hřišti. Překvapivě nejdražší byt a nejdražší vila v České republice mají podobné cenovky.

Ceny nejdražších bytů a domů v ČR

312 milionů – Troja

Vila zakladatele největšího českého autobazaru se může pyšnit nejvyšší cenovkou vůbec – 312 milionů korun. Čtyřpatrový dům o obytné ploše 1000 m2 disponuje wellness, mramorovými podlahami, vinicí a basketbalovým hřištěm.

300 milionů – Hanspaulka

Vila o obytné ploše 1250m2 na pražské Hanspaulce disponuje střešní terasou s bazénem. Pětipatrová vila je částečně zapuštěna do svahu.

270 milionů – Praha 5

Nejdražší byt v České republice za více než čtvrt miliardy korun se nachází na Praze 5. Nechybí vinný sklípek, wellness a výhled na celé nábřeží z celkem osmi teras.

200 milionů – Pankrác

Střešní byt v pankráckém „Véčku“ s obytnou plochou 600 m2 je nejvýše položeným bytem v České republice (104 m nad zemí). Nabízí 360stupňový výhled a nerezový bazén. Do 29. patra vede soukromý výtah.

200 milionů- Velká Chuchle

Vila o obytné ploše bezmála 1300m2 s dispozicí 9+1 nabízí také posilovnu, domácí kino a obrovskou zahradu. Pozemek je obehnán mohutnou zdí, která je osázena nespočtem bezpečnostních kamer.

‹‹ Předchozí článek
Kolik stojí stěhovací firma?
Další článek ››
Jak na stěhování kanceláří a firem?

Podobné články:

Blog

Stěhování Polsko? Náležitosti a specifika

Plánování je zásadní. Čím dřív začnete s organizací, tím lepší. Před odjezdem do Polska se informujte o všech právních a administrativních požadavcích, které s…
stehovani_polsko
Blog

Jak na stěhování do Francie?

Začínáte novou kapitolu svého života ve Francii? Náš detailní průvodce vás provede celým procesem stěhování, od plánování přes vyřizování právních formalit až po adaptaci…
Blog

Stěhování do Rakouska

Přestěhování do nové země může být vzrušujícím ale i náročným dobrodružstvím. Pokud se chystáte přestěhovat do Rakouska, je důležité mít přehled o průběhu celého…
stehovani_rakousko
Menu