nejdrazsi_rooftop

Nejdražší nemovitosti v ČR 2022

Ceny nemovitostí jsou v letošním roce rekordně vysoko, připravili jsme pro Vás výběr těch vůbec nejdražších na českém trhu. Všechny z uvedených nemovitostí se nacházejí v Praze, obvykle na vyhlášené adrese. U bytů je samozřejmostí prostorná terasa, mnoho parkovacích míst a velkolepý interiér či střešní bazén. Nejluxusnější domy vynikají rozsáhlou zahradou, dechberoucími výhledy nebo sportovními hřišti. Překvapivě nejdražší byt a nejdražší vila v České republice mají podobné cenovky.

Ceny nejdražších bytů a domů v ČR

312 milionů – Troja

Vila zakladatele největšího českého autobazaru se může pyšnit nejvyšší cenovkou vůbec – 312 milionů korun. Čtyřpatrový dům o obytné ploše 1000 m2 disponuje wellness, mramorovými podlahami, vinicí a basketbalovým hřištěm.

300 milionů – Hanspaulka

Vila o obytné ploše 1250m2 na pražské Hanspaulce disponuje střešní terasou s bazénem. Pětipatrová vila je částečně zapuštěna do svahu.

270 milionů – Praha 5

Nejdražší byt v České republice za více než čtvrt miliardy korun se nachází na Praze 5. Nechybí vinný sklípek, wellness a výhled na celé nábřeží z celkem osmi teras.

200 milionů – Pankrác

Střešní byt v pankráckém „Véčku“ s obytnou plochou 600 m2 je nejvýše položeným bytem v České republice (104 m nad zemí). Nabízí 360stupňový výhled a nerezový bazén. Do 29. patra vede soukromý výtah.

200 milionů- Velká Chuchle

Vila o obytné ploše bezmála 1300m2 s dispozicí 9+1 nabízí také posilovnu, domácí kino a obrovskou zahradu. Pozemek je obehnán mohutnou zdí, která je osázena nespočtem bezpečnostních kamer.

‹‹ Předchozí článek
Kolik stojí stěhovací firma?
Další článek ››
Jak na stěhování kanceláří a firem?

Podobné články:

Blog

How to handle moving to Prague?

Prague is called „the heart of Europe“,  it is the place where mix of many nations are concentrated because of business, job opportunities or…
moving_prague_company
Blog

Návod: Jak na aplikaci Stěhuju.cz

Hlavním cílem Stěhuju.cz je nabízet stěhovací služby za bezkonkurenční ceny (vytěžujeme volné kapacity stěhovacích firem) a zvyšovat standard stěhovacích služeb v České republice. Standardně…
Blog

Kolik stojí stěhovací firma?

Cenu za konkrétní stěhování lze určit předem až překvapivě dobře. Pokud se jedná o stěhování pár kusů nábytku, oslovte stěhovací firmu a dostanete cenu…
kolik_stoji_stehovani
Menu