nejdrazsi_rooftop

Nejdražší nemovitosti v ČR 2022

Ceny nemovitostí jsou v letošním roce rekordně vysoko, připravili jsme pro Vás výběr těch vůbec nejdražších na českém trhu. Všechny z uvedených nemovitostí se nacházejí v Praze, obvykle na vyhlášené adrese. U bytů je samozřejmostí prostorná terasa, mnoho parkovacích míst a velkolepý interiér či střešní bazén. Nejluxusnější domy vynikají rozsáhlou zahradou, dechberoucími výhledy nebo sportovními hřišti. Překvapivě nejdražší byt a nejdražší vila v České republice mají podobné cenovky.

Ceny nejdražších bytů a domů v ČR

312 milionů – Troja

Vila zakladatele největšího českého autobazaru se může pyšnit nejvyšší cenovkou vůbec – 312 milionů korun. Čtyřpatrový dům o obytné ploše 1000 m2 disponuje wellness, mramorovými podlahami, vinicí a basketbalovým hřištěm.

300 milionů – Hanspaulka

Vila o obytné ploše 1250m2 na pražské Hanspaulce disponuje střešní terasou s bazénem. Pětipatrová vila je částečně zapuštěna do svahu.

270 milionů – Praha 5

Nejdražší byt v České republice za více než čtvrt miliardy korun se nachází na Praze 5. Nechybí vinný sklípek, wellness a výhled na celé nábřeží z celkem osmi teras.

200 milionů – Pankrác

Střešní byt v pankráckém „Véčku“ s obytnou plochou 600 m2 je nejvýše položeným bytem v České republice (104 m nad zemí). Nabízí 360stupňový výhled a nerezový bazén. Do 29. patra vede soukromý výtah.

200 milionů- Velká Chuchle

Vila o obytné ploše bezmála 1300m2 s dispozicí 9+1 nabízí také posilovnu, domácí kino a obrovskou zahradu. Pozemek je obehnán mohutnou zdí, která je osázena nespočtem bezpečnostních kamer.

‹‹ Předchozí článek
Kolik stojí stěhovací firma?
Další článek ››
Jak na stěhování kanceláří a firem?

Podobné články:

Blog

Vyklízení v Praze

Vyklízení domu, bytu nebo sklepa v Praze může být výzvou, ať už se jedná o přemístění do nového bytu, likvidaci starých věcí nebo úklid…
Menu