Návod: Jak na aplikaci Stěhuju.cz

Hlavním cílem Stěhuju.cz je nabízet stěhovací služby za bezkonkurenční ceny (vytěžujeme volné kapacity stěhovacích firem) a zvyšovat standard stěhovacích služeb v České republice. Standardně celkový proces stěhování funguje tak, že obvoláte pár stěhovacích firem, porovnáte ty které mají na Váš termín volno a vyberete si tu nejlevnější, nejsympatičtější nebo zkrátka tu stěhovací firmu, která Vám přijde nejvhodnější. Ačkoli se to nezdá, tento proces telefonování, získávání ceny a podobně, trvá několik hodin.

Stěhuju.cz vypočítá cenu podle dat, které v aplikaci zadáte. Průchod aplikace je intuitivní. Na našem webu klikněte na tlačítko SPOČÍTAT STĚHOVÁNÍ, který Vás do aplikace přesměruje. Prvním krokem je zadání adres pro výpočet trasy.

Výpočet trasy stěhování (4 sekundy)

V prvním kroku aplikace zadejte odkud kam se budete stěhovat. Pokud nechcete zadávat přesné adresy, zadejte orientační (ulici bez čísla popisného, nebo pokud se jedná o malé města tak stačí město).

 

Výběr data stěhování (5 sekund)

Zvolte si, v jaký termín se Vám stěhování hodí. Díky databázi partnerských stěhovacích firem jsme schopni zařídit stěhování již na druhý den. Pokud si pouze chcete zjistit, na kolik Vás stěhování vyjde a termín neznáte, zvolte variantu „Termín je orientační“.

Typ nemovitosti a patra (6 sekund)

V tomto kroku jednoduše zvolte, zda se jedná o byt, dům nebo kancelář. Následně vyplňte, z jakého patra se budete stěhovat a do jakého patra se budete stěhovat. Zvolte také zda je na obou adresách výtah, či nikoli.

Zvolte položky ke stěhování (120 sekund)

V této části aplikace jednoduše navolte položky, které budete chtít stěhovat. Ideální postup je vzít si mobilní telefon, tablet nebo notebook a položky zadávat při procházení bytu. Seznam je rozdělen do na jednotlivé pokoje, abyste měli vždy zobrazené pouze ty položky, které jsou relevantní pro danou místnost (neplatí pro kancelář, kde jsou rovnou vypsány položky všechny).

Aby byla aplikace uživatelsky přívětivá, v seznamu nejsou obsaženy všechny položky, ale pouze ty „obvyklé“, se kterými se standardně v bytě, či kanceláři setkáme. Pokud některé položky v seznamu nenajdete, jednoduše je vypište na konci stránky do volného pole. Cenu za stěhování Vám následně upravíme individuálně (cenu se dozvíte ihned po dokončení poptávky, jen vypsané položky Vám vypočítáme individuálně).

Vyberte služby (3 sekundy)

Zvolte si, zda chcete nadrozměrný nábytek před stěhování rozložit a následně složit (jedná se o kusy, které nelze pronést dveřmi), zda nábytek chcete před stěhováním obalit fólií (je nutné, aby nábytek, zrcadla apod. byly před převozem obaleny, aby nedošlo k jejich případnému poškození).

Odešlete poptávku

V posledním kroku zadejte své osobní údaje a odešlete poptávku. Pokud nám chcete sdělit podrobnější informace, vepište je do poznámky. Ihned po odeslání poptávky Vám přijde automaticky cena do e-mailu.

 

Poptávka je čistě nezávazná, pokud našich služeb nevyužijete, alespoň zjistíte, kolik by Vaše stěhování mělo stát.

‹‹ Předchozí článek
How to handle moving to Prague?
Další článek ››
Kolik stojí stěhovací firma?

Podobné články:

Menu