stehovani_firmy

Jak se vybírá profi stěhovací firma?

Stěhování může být náročný úkol, už jej v samotné fázi výběru stěhovací firmy. Abychom vám rozhodování usnadnili, uvádíme několik tipů, jak vybrat tu správnou stěhovací firmy pro vaše potřeby.

Prozkoumejte historii společnosti

Nejlepší způsob, jak zjistit, zda je stěhovací společnost seriózní, je provést průzkum jejích minulých zákazníků. Podívejte se na online recenze a zeptejte se přátel nebo rodiny, kteří společnost v minulosti využívali. Podívejte se na naše hodnocení na Google.com nebo Seznam.cz.

Udělejte si vlastní odhad

Vždy je dobré udělat si odhad o tom, jak dlouho bude stěhování asi trvat apod., aby si stěhováci mohli udělat lepší představu o tom, s čím budou mít co do činění. To vám také pomůže lépe porozumět nákladům spojeným s vaším stěhováním.

Získejte cenovou nabídku

Jakmile zúžíte svůj seznam na několik potenciálních stěhovacích společností, je důležité získat cenovou nabídku od každé z nich. Nezapomeňte se zeptat na cenovou strukturu společnosti a případné další poplatky. Nezapomeňte se také zeptat, zda nabídka zahrnuje pojistné krytí a náklady na balicí materiály, případně rozložení a složení nábytku.

Zeptejte se na služby, které nabízejí

Různé stěhovací společnosti nabízejí různé typy služeb, takže se nezapomeňte zeptat, za jaké přesně úkoly bude společnost zodpovědná. To zahrnuje balení, nakládání, přepravu a vybalování v novém místě bydlení.

Poptejte se na pojištění

Stěhovací společnosti by měly být schopny zajistit pojištění případných škod, ke kterým během stěhování dojde. Nezapomeňte se zeptat na jejich úrovně pokrytí a jak se případně situace řeší.

Zjistěte bezpečnostní zásady

Je také důležité zeptat se na bezpečnostní protokoly společnosti, pokud jde o stěhování vašich věcí. Zjistěte, zda k zabezpečení vašich věcí používají ochranné deky, fólie a popruhy a jak zabrání poškození podlahy při stěhování nábytku.

Dbejte na zákaznický servis

Berte v potaz také zákaznickou péči stěhovací firmy, jak rychle reaguje na poptávku apod.. Zjistěte, jak můžete kontaktovat společnost, pokud se během stěhování vyskytnou nějaké problémy, a jak rychle budou reagovat.

 

Dodržováním těchto tipů Vám může pomoci si vybrat renomovanou stěhovací společnost, která vám poskytne ty nejlepší možné služby. Se správnou společností může být vaše stěhování bez stresu.

UDĚLEJTE SI BEZPLATNOU KALKULACI VAŠEHO STĚHOVÁNÍ

 

‹‹ Předchozí článek
Vyklízení bytu nebo kanceláře? Jak na to?
Další článek ››
Změna trvalého bydliště. Kam všude nahlásit?

Podobné články:

Blog

Je pro Vás vhodné stěhování do Ostravy?

Rozhodujete se ohledně stěhování do Ostravy, třetího největšího města České republiky? Myslíte si, že by pro vás bylo přestěhování do Ostravy vhodné? Toto průmyslové…
Menu