vyklízení_bytu_kanceláře

Vyklízení bytu nebo kanceláře? Jak na to?

Připravili jsme pro Váš článek týkající se vyklízení objektů. Doufáme, že informace níže Vám pomohou se zorientovat, co Vás při vyklížení kanceláře, bytu, sklepa a dalších objektů čeká.

Příprava na vyklízení?

Pokud máte možnost být v průběhu vyklízení na místě, téměř žádnou přípravu podstupovat nemusíte. V případě, že na místě nechcete, či nemůžete být, předem nám sdělte, jaké předměty máme odvést, aby nedošlo k nechtěnému vyhození potřebných věcí. V případě, že je celý objekt již připraven na kompletní vyklizení, stačí nám sdělit pouze adresu a máte vystaráno.

Cena vyklízení

Celková cena vyklízení se odvíjí od celkového objemu vyklízení, patra, v nichž se objekt nachází a vzdálenosti od sběrného dvora. Z logiky věci není třeba věcí před převozem obalovat jako v případě stěhování, ani profesionálně demontovat. Pro stanovení ceny nám stačí zaslat fotografie, sdělit adresu a patra, obratem Vám přesnou cenu za vyklízení sdělíme. Orientačně se cena vyklízení bytu 2+KK pohybuje v rozmezí 5-7000 Kč.

Odvoz věcí na sběrný dvůr

Sběrné dvory obvykle požadují, aby byl odpad určený k likvidaci rozebraný na co nejmenší části. V případě, že se rozhodnete vyklízení podstoupit na vlastní pěst, je vhodné především nábytek demontovat nebo rozbít ještě před naložením do vozu, abyste se nemuseli zbytečně otáčet vícekrát. Pokud se rozhodnete zvolit naši firmu, vybraný nábytek, televize, poličky apod. odvezeme na sběrný dvůr v dané lokalitě. Jelikož jsou sběrné dvory určené pouze pro rezidenty daného města/městské části, je třeba, aby byl při vykládce přítomný právě tento rezident.

Vyklízení pozůstalostí

Nejsmutnější variantou v případě vyklízení bytu je při smrti blízkého. V takových případech chcete mít tento krok co nejdříve za sebou bez, pokud možno jakýchkoliv starostí. Vyseparujeme věci, které budete chtít převést na jinou adresu a nepotřebný nábytek, elektroniku, a další odvezeme na sběrný dvůr. Přejeme Vám, abyste nemuseli tuto kapitolu řešit, v případě potřeby nás kontaktujte na +420608061437 nebo nás kontaktujte skrze formulář. Vaši situaci vyřešíme co nejdiskrétněji umíme. Pokud na daném místě být nechcete, vše zajistíme telefonicky během pár minut.

Vyklízení bytů

Ať už máte věci, které jste se rozhodli dále využívat již přestěhované nebo ne, o vyklizení nemovitosti se rádi postaráme. Zajistíme pro Vás vozidla od velikosti 8m3 až po 44m3 dle potřeby. Při práci dbáme na to, aby bylo vyklízení provedeno v co nejkratším časovém horizontu bez poškození daného objektu. Rovněž Vám zajistíme stěhování do nového domova v Praze, Brně, Ostravě nebo kdekoli dále po České republice.

Vyklízení kanceláře

Na vyklízení Vaší firmy zajistíme dostatečný počet profesionálních pracovníků v závislosti na velikosti objektu. Společně vybereme vhodný termín na stěhování, aby nebyl narušen chod firmy (můžeme stěhovat o víkendu, případně svátcích bez příplatků). Stejně jako v případě bytu Vám také zajistíme stěhování do nových kancelářských prostor před nebo po vyklizení již nepotřebného nábytku. V případě zájmu zajistíme také finální úklid kanceláře.

Výkup kovů, nábytku a elektroniky

Ještě předtím, než se rozhodnete odvést veškeré vybavení na sběrný dvůr, zvažte, zda nemají zbytkovou hodnotu. Například autobaterie, kovy, nebo elektroniku je ještě možné prodat na specializovaných místech.

 

Ať už potřebujete vyklidit cokoli, neváhejte se na nás obrátit. Pokud našich služeb nakonec nevyužijete, alespoň Vám rádi pomůžeme.

PODÍVEJTE SE NA NAŠE NEJAKTUÁLNĚJŠÍ RECENZE NA GOOGLE.COM

 

‹‹ Předchozí článek
Mezinárodní stěhování? Pár tipů na co se připravit
Další článek ››
Jak se vybírá profi stěhovací firma?

Podobné články:

Blog

Stěhování Polsko? Náležitosti a specifika

Plánování je zásadní. Čím dřív začnete s organizací, tím lepší. Před odjezdem do Polska se informujte o všech právních a administrativních požadavcích, které s…
stehovani_polsko
Menu