kompletni_stehovani

Jak probíhá stěhování „na klíč“?

Nemáte čas, jedete na dovolenou nebo chcete mít od stěhování zkrátka naprostý klid a hlavu beze stresu? Díky naší široké databázi prověřených stěhovacích partnerů se nemusíte strachovat s výběrem “té správné” stěhovací firmy. Naši partneři jsou zákazníky prověřené stěhovací firmy, které Vás spolehlivě přestěhují přesně dle Vašeho přání.

Jak tedy taková služba vypadá?

Smluvená stěhovací firma Vám předem zapůjčí krabice na zabalení osobních věcí, nebo Vám věci zabalí. Rozmontuje potřebný nábytek, který kvůli svým rozměrům nelze pronést dveřmi, obalí veškerý nábytek proti poničení a ušpinění a spolehlivě přestěhuje. Na Vaší nové adrese nábytek rozmístí na předem určená místa, odstraní fólie a obalový materiál z nábytku a také vše složí do původní podoby. Zkrátka, Vaše jediná starost bude pouze objednávka.

Musím být u stěhování přítomen?

Pokud nechcete či nemůžete být u stěhování přítomni, jednoduše se o průběh vašeho stěhování postará pověřený pracovník, se kterým se potkáte osobně před samotným stěhováním. Předáte mu klíčky od bydliště a můžete klidně odjet na dovolenou. Mezitím proběhne stěhování Vašeho bytu s rozmístěním nábytku dle vašeho přání, následný úklid a vy se můžete vrátit z dovolené do nového bydliště. Pokud takovou službu požadujete, v online aplikaci zaklikněte „kompletní balení“.

Mohu takovému stěhování důvěřovat a být si jist, že proběhne v pořádku?

Rozumíme, není příjemné nechat někoho stěhovat vaše osobní věci bez vaší přítomnosti. O to více, pokud nevíte, zda jste vybrali právě tu správnou stěhovací firmu. Výběr proto nechte na nás. Naše partnery hodnotíme po každé zakázce, nemusíte se tak obávat, že na Vaše stěhování dorazí někdo jiný, než profesionálové. Veškeré věci budou totiž předem nafoceny a vy si tedy můžete být jisti, že je tak najdete i na nové adrese. Samotné stěhování bude nafoceno a vy budete také informování o jeho průběhu. 

Pročtěte si naše nejaktuálnější recenze na Google.cz

Mimo to jsou naši partneři schopni zabalit i veškeré osobní věci do krabic. Takové stěhování probíhá zpravidla ve dvou dnech. První den stěhovací firma vše pečlivě zabalí, připraví a popíše. Druhý den odstěhuje, rozbalí a rozmístí nábytek podle Vašeho plánku či přání. Záleží samozřejmě na rozsahu daného stěhování.

STĚHUJU.CZ TIP:
POKUD CHCETE ELIMINOVAT VEŠKERÉ STAROSTI, STĚHOVÁNÍ NA KLÍČ JE TOU SPRÁVNOU VOLVOU. JE OVŠEM NUTNÉ POČÍTAT S VYŠŠÍ CENOU.
‹‹ Předchozí článek
Praktické tipy na stěhování.
Další článek ››
Jak stěhovat lednici? Postup nepodceňujte

Podobné články:

Blog

Je pro Vás vhodné stěhování do Ostravy?

Rozhodujete se ohledně stěhování do Ostravy, třetího největšího města České republiky? Myslíte si, že by pro vás bylo přestěhování do Ostravy vhodné? Toto průmyslové…
Menu