baleni_krehkych_veci

Jak zabalit vybavení kuchyně a spotřebičů?

Sbalit si kuchyňské věci na stěhování se může zdát jako skličující úkol, ale s trochou organizace a plánování se to dá zvládnout hravě. Tento článek vám pomůže s tím, jak zabalit vybavení kuchyně před stěhováním.

Zde je několik kroků, které je dobré dodržet:

 1. Třídit a uklidit:

  Projděte si kuchyňské věci a rozhodněte se, co si ponechat, darovat nebo vyhodit. Tím se sníží množství věcí, které musíte zabalit a přestěhovat. Každý z nás má spoustu nepotřebného vybavení.

 2. Sežeňte si obalový materiál s předstihem:

  Sežeňte si dostatek balicích potřeb, jako jsou pevné krabice, bublinkové fólie, balicí papír, balicí pásky a fixy. Při samotném balení to velmi oceníte.

 3. Nejprve zabalte křehké předměty:

  Začněte balením křehkých předmětů, jako je sklo, keramika a nádobí. Každou položku jednotlivě zabalte do bublinkové fólie nebo balícího papíru či starých novin a uložte nehybně do krabic tak, aby nedošlo k rozbití.

 4. Zabalte malé spotřebiče:

  Malé spotřebiče, jako jsou toustovače, mixéry a menší elektrospotřebiče, lze zabalit do balící fólie nebo bublinkové fólie a umístit do krabic. Ujistěte se, že krabice označíte, abyste věděli, co je uvnitř.

 5. Zabalte větší spotřebiče:

  U větších spotřebičů, jako je mikrovlnná trouba nebo kávovar, je před zabalením nezapomeňte odpojit a vyčistit. Zabalte je do stretchové fólie nebo bublinkové fólie a vložte ideálně do původních krabic. Pokud původní krabice nemáte, použijte jiné.

 6. Zabalte potraviny ze spíže:

  Potraviny ze spíže, které nepodléhají zkáze, lze zabalit do krabic, ale dejte pozor, aby nebyly příliš těžké. Pokud máte otevřené sáčky nebo krabice s jídlem, přemístěte je do uzavřených nádob, abyste zabránili rozlití. Ideální je zabalit potraviny ještě do igelitových sáčků nebo tašek.

 7. Označte a uspořádejte:

  Označte každou krabici jejím obsahem a místností, do které patří. Seskupte podobné položky dohromady, abyste usnadnili vybalování.

  Pročtěte si naše nejaktuálnější recenze na Google.cz

  Nezapomeňte zabalit těžké předměty na dno a lehčí předměty nahoře, aby nedošlo k poškození vašich věcí. Dodržování těchto kroků vám pomůže zajistit, že vaše kuchyňské vybavení a potraviny budou bezpečně a efektivně zabaleny pro vaše stěhování. V případě, že některé spotřebiče nebo nábytek již nepotřebujete, můžeme pro Vám pomoci také s vyklízením.

‹‹ Předchozí článek
Jak na stěhování trezorů v Brně?
Další článek ››
Parkování v centru Brna při stěhování

Podobné články:

Menu