Stěhování Praha 9

  • Zjistěte cenu za stěhování na Praze 9
  • Kvalitní a zákazníky ověření pracovníci
  • Termíny již od druhého dne
  • Vše zadáte z pohodlí domova

Chcete vědět, kolik by Vás stálo stěhování na Praze 9?

Jak ja rychlé a profesionální stěhování na Praze 9?

1

Online kalkulace z domova

Vyplňte potřebné informace o stěhování, mezi které patří adresy nakládky a vykládky, vyhovující termíny a položky ke stěhování

2

Co budete stěhovat?

Sepište seznam (nábytku, spotřebičů apod.) stěhování. Pokud si nejste jisti, co všechno budete stěhovat, stačí zadat odhadovaný počet, sumarizaci vždy můžeme pozměnit dle Vaší potřeby.

3

Pošlete nezávaznou poptávku

Po vyplnění všech potřebných informací na sebe zanechte telefonní číslo, do 24 hodin se s Vámi spojíme a doladíme detaily i termín stěhování.

A je to, teď už jen vyčkat na techniky

Dlouhodobě spolupracujeme s desítkami ověřených stěhovacích firem v Praze. Zvolený partner se o Vaše stěhování rychle a profesionálně postará ve Vámi zvoleném termínu.

Našimi klienty ověření pracovníci

Už žádný stres se stěhováním

S čím Vám můžeme pomoci?

Ať už se stěhujete do nového bytu či domu po Praze, nebo se přesouváte do vzdáleného města, ve všech případech Vám pomůžeme. Máme zkušenosti se stěhováním různých objemů, od malého pokoje až po nadnárodní společnosti. Ani těžká pianina pro nás nejsou komplikace.

Proč využít ke stěhování Stěhuju.cz?

Pro mnohé stěhování představuje stresovou situaci před kterou by nejraději utekli. A není divu. My se ale postaráme o to, aby celý proces proběhl co nejlépe a na profesionální úrovni. A hlavně, abyste se již nemuseli o nic starat.

Ušetříme Vám čas při nekonečném hledání správné stěhovací společnosti a nejistým výsledkem a cenou. S námi znáte cenu předem, počet pracovníků i konkrétní termín.

Kolik zaplatíte za stěhování?

zjistíte v naší aplikaci…

Náš interní systém vypočítá cenu na základě vzdálenosti mezi adresami, časovou náročností naložení a vyložení předmětů, případně i jejich rozložení/složení a obalení. Pokud vše bude sedět, cena je konečná a nemusíte se bát nepříjemného překvapení na konci stěhování ve formě doplatku, který bude vyšší než původní cena.

Pokud potřebujete převést pouze pár drobností na velkou vzdálenost do jiného města (např. Plzně, nebo Brna) nebo i do zahraničí, ve valné části poptávek jsme schopni mezi sebou jednotlivé zakázky propojit a tím Vám dokážeme nabídnout výrazně poníženou cenu o náklady na cestu.

Nechte si se stěhováním pomoci

Menu