Stěhování Praha 10

  • Zařiďte si stěhování z pohodlí domova
  • Cenu víte ihned
  • Kvalitní a klienty ověření stěhováci
  • Termíny již od druhého dne

Zajímá Vás cena stěhování na Praze 10?

A jak na to?

1

Online kalkulace

V prvé řadě zadejte potřebné parametry, konkrétně odkud kam se bude stěhovat v jakém termínu a objem položek.

2

Co se bude stěhovat?

Sepište, co byste potřebovali přestěhovat – nábytek, spotřebiče apod. Pokud si nejste vším jisti, zadejte položky a počty orientačně. Finální cenu upravíme, až budete všechny položky znát.

3

Pošlete nám poptávku

Abychom s Vámi mohli doladit detaily, zanechte nám na sebe telefonní číslo a my se s Vámi do 24 hodin spojíme.

A je to! Stěhování je zařízené

Spolupracujeme s desítkami profesionálních stěhovacích firem v Praze. Vámi vybraný termín potvrdíme a Vám může spadnout kámen ze srdce.

Odstěhujeme Vás za měsíc, týden, ale i do druhého dne!

Zařiďte si stěhování po Praze do 90 vteřin!

Co stěhujeme?

Ať se stěhujete z malého bytu 1+KK, nebo rodinného domu, ve všech ohledech máme několikaleté zkušenosti v jejich organizacích. Ani těžká břemena, demontáž/montáž nebo obalení nás nezastaví.

Proč si zvolit zrovna nás?

Naším hlavním cílem je zjednodušit Vám celý proces stěhování, který začíná u výběru správné stěhovací firmy. Předem znáte cenu za své stěhování, počet pracovníků i závazný termín, který Vám bude vyhovovat.

Stěhování představuje pro celou řadu lidí nepříjemnou situaci. My jsme tu od toho, aby celý proces proběhl co nejlépe a k Vaší plné spokojenosti.

Jaká bude cena za Vaše stěhování?

výpočet naleznete v naší aplikaci

Cena vychází z přesný parametrů, do nichž se započítává vzdálenost mezi adresami, časová náročnost nakládky a vykládky a přesně stanovené vozidlo na základě objemu stěhovacích předmětů. Pokud budou v den realizace všechny parametry sedět, cena je finální a nebude se nikterak měnit. Nemusíte se tedy bát případných finančních navýšení, které mohou někdy být i mnohonásobně vyšší než byla původní cena.

Pokud plánujete stěhování pouze pár položek na delší vzdálenost, ve valné části případů dokážeme cenu výrazně ponížit z důvodu propojení jednotlivých zakázek mezi sebou.

Spočítejte si nezávazně cenu Vašeho stěhování

Menu