Stěhování Příbram – cena do 2 minut

  • Kvalitní služby
  • Cenu víte ihned
  • Nejlepší nabídka v celém okolí
  • Stěhovací vozidla 15m3 – 44m3
Zjistěte na kolik Vás stěhování vyjde

Jak Vám pomůžeme?

1

Cenu sdělíme předem

Cena stěhování se odvíjí od mnoha parametrů. Pomocí naší aplikace nemusíte sami složitě vše počítat, kalkulačka to udělá za Vás a předpokládanou cenu znáte ihned.

2

Rezervace obratem

Pokud jste spokojeni s naší kalkulací, jednoduše ji můžete potvrdit v příchozím emailu. Následně se s Vámi spojí náš stěhovací expert a doladí případné detaily. Pak už můžete stěhování pustit z hlavy a čekat na příjezd techniků.

3

Stěhování a Váš pohled

V naplánovaný termín dorazí na nakládku ověření stěhováci a proces může začít. Chceme naše služby neustále vylepšovat, po každé zakázce se s klientem spojíme pro ujištění, zda proběhlo vše k plné spokojenosti.

Hodnocení
4.9 stars
Google Recenze.

Stěhování bytů a domů v Příbrami

Primární oblastí, na kterou se v rámci stěhování bytů i domů specializujeme, je pro nás Příbram a jejím blízkém okolí. Zadejte v naší aplikaci co budete potřebovat stěhovat, z jakého do jakého patra a jaký termín by Vám vyhovoval. Následně se s Vámi spojí náš manažer a pokud bude potřeba, doladíte společně detaily stěhování.  Objednávku můžete také jednoduše a sami potvrdit v příchozím e-mailu.

Za rok, měsíc ale i zítra

Ať už se potřebujete stěhovat už zítra, nebo stěhování plánujete až v daleké budoucnosti, zařídíme všechno, co bude v našich silách. Volný termín jsem standardně schopni najít již od druhého dne. Pokud Vaše stěhování „hoří“, zanechte nám zprávu a budeme se Vaší poptávce věnovat ihned.

Kvalita a profesionalita od začátku do konce

Při důkladném naplánování Vašeho stěhování budeme vycházet z parametrů, které nám sdělíte. Ať už potřebujete stěhovat jen pár kusů nábytku nebo celý byt, zvolíme potřebný počet profesionálních stěhováků i stěhovacích vozů tak, aby šlo všechno hladce a podle plánu.

Cena za stěhování v Příbrami až o 35% levnější

Příklady realizovaných stěhování

1
Příbram (2. patro) ›› Praha (3. patro)

Služby:
Stěhování bytu 1+1

Stěhovací seznam:
manželská postel, 2x komoda, 4x židle, kuchyňský stůl, 2x botník, TV, gauč 2-místný, konferenční stolek, lednice 180 cm, 20x krabice

Cena:  4 130 Kč

2
České Budějovice (4. patro) ›› Příbram (1. patro)

Služby:
Stěhování kanceláře (nákladní výtah)
Demontáž + montáž nábytku

Stěhovací seznam:
35 x pracovní stůl se skřínkou, 4x  jednací stůl, 55 x židle, 1x lednice klasická, 8x regál, 155x krabice, 2x pohovka 2-místná

Cena:  33 000 Kč

3
Příbram (přízemí) ›› Plzeň (4. patro)

Služby:
stěhování nábytku

Stěhovací seznam:
2x komoda, manželská postel, sedačka 3-místná, TV

Cena:  3 570 Kč

6000 + dokončených stěhování

Stěhování nábytku v Příbrami

Obraťte se na nás i s poptávku na stěhování jednotlivých kusů nábytku. Jestli se jedná o převoz na delší vzdálenost, ideálně nás kontaktujte nás s dostatečným předstihem. Ve většině případů dokážeme jednotlivé převozy spojit mezi sebou a díky tomu Vám nabídneme nejlevnější možnou cenu stěhování.

Rozložíme, složíme i obalíme

S organizací stěhování máme dlouholeté zkušenosti. Ať už drobných převozů tak i stěhování nadnárodních firem. Povězte nám, co všechno budete potřebovat stěhovat, my následně určíme, které kusy nábytku je potřebné před převozem demontovat. Obalení strečovou či bublinkovou fólií je potřeba, aby nedošlo k nechtěnému poškození věcí. Náchylnou elektroniku, např. televizi nebo počítač,  obalíme do stěhovacích dek.

Ověření stěhováci v Příbrami našimi klienty

Stěhování firem v Příbrami

Aby stěhování celé firmy proběhlo hladce, nesmí se podcenit důlkladné plánování. Objednáte-li stěhování alespoň týden před jeho realizací, budeme na zakázku připraveni. Pokud se chystáte přemístit firmu o 50 a více zaměstnancích, vyšleme k Vám technika na prohlídku. Na jejím základě následně stanoví stěhovací plán a navrhne vhodné řešení přímo pro Vás. Předem Vám zavezeme krabice na šanony a osobní věci. Jestli budete chtít, technici zabalí vše do krabic.

Udělejte si nezávislou kalkulaci Vašeho stěhování

Menu