Stěhování Mělník – cena za pár kliků!

  • Kvalitní stěhovací služby
  • Cenu znáte před realizací
  • Nejvýhodnější nabídka ve městě
  • Stěhovací vozidla od 15m3 do 44m3
Zjistěte na kolik Vás stěhování vyjde

S čím a jak Vám můžeme pomoci?

1

Cenu se dozvíte před stěhováním

Cena stěhování se odvíjí od mnoha parametrů. Pomocí naší aplikace nemusíte sami složitě vše počítat, kalkulačka to udělá za Vás a předpokládanou cenu znáte ihned.

2

Okamžitá rezervace termínu

Pokud jste spokojeni s naší kalkulací, jednoduše ji můžete potvrdit v příchozím emailu. Následně se s Vámi spojí náš stěhovací expert a doladí případné detaily. Pak už můžete stěhování pustit z hlavy a čekat na příjezd techniků.

3

Stěhování a Váš názor

V naplánovaný termín dorazí na nakládku ověření stěhováci a proces může začít. Chceme naše služby neustále vylepšovat, po každé zakázce se s klientem spojíme pro ujištění, zda proběhlo vše k plné spokojenosti.

Hodnocení
4.9 stars
Google Recenze.

Stěhování bytu v Mělníku

Naší specializací je stěhování bytů v Mělníku a jeho okolí. Stačí, když zadáte v naší aplikaci co potřebujete přestěhovat, z jakého do jakého patra a v jakém termínu. Objednávku můžete jednoduše potvrdit v příchozím emailu, nebo se s Vámi spojí náš manažer a společně doladíte detaily stěhování.

Do 24, za týden nebo měsíc

Ať už plánujete stěhování s dostatečným odstupem nebo na poslední chvíli, zařídíme vše, co bude v našich silách. Volný termín dokážeme zajistit standardně od druhého dne. Jestli Vaše stěhování „hoří“, zanechte nám zprávu, a budeme se Vaší poptávce věnovat primárně.

Profesionální přístup a kvalita na prvním místě

Vaše stěhování naplánujeme dle parametrů, které nám sdělíte. Zvolíme potřebný počet pracovníků, stěhovacích vozů tak, aby vše šlo hladce a podle plánu. Ať už stěhujete jen pár kusů nábytku nebo celý byt.

Cena za stěhování v Mělníku až o 35% nižší

Příklady realizovaných stěhování

1
Mělník (přízemí) ›› Kutná Hora (1. patro)

Služby:
Stěhování bytu 2+1

Stěhovací seznam:
manželská postel, 3x komoda, 4x židle, kuchyňský stůl, botník, TV, gauč 4-místný, konferenční stolek, lednice 180 cm, 40x krabice

Cena:  6 890 Kč

2
Příbram (4. patro) ›› Mělník (2. patro)

Služby:
Stěhování kanceláře (nákladní výtah)
Demontáž + montáž nábytku

Stěhovací seznam:
20x pracovní stůl se skřínkou, 3x  jednací stůl, 30x židle, 1x lednice klasická, 20x regál, 170x krabice, 4x pohovka 2-místná

Cena: 29 620 Kč

3
Mělník (přízemí) ›› Mladá Boleslav (4. patro)

Služby:
stěhování nábytku

Stěhovací seznam:
2x komoda, manželská postel, sedačka 3-místná, TV

Cena:  3 130 Kč

6000 + dokončených stěhování

Stěhování nábytku v Mělníku

Pokud potřebujete přestěhovat pouze pár kusů nábytku, můžete se na nás také obrátit. Bude-li se jednat o převoz na delší vzdálenost, ideálně nás kontaktujte s předstihem. Ve většině případů se nám podaří propojit jednotlivá stěhování a díky tomu Vám dokážeme nabídnout nejlevnější cenu.

Demontáž, montáže a obalení

V organizaci stěhování máme již několikaleté zkušenosti, ať už v rámci drobných převozů tak i stěhování nadnárodních firem. Na základě Vámi sdělených kusů nábytku stanovíme, které kusy je potřeba před převozem demontovat. Obalení strečovou a bublinkovou fólií doporučujeme z důvodu, aby při transportu nedošlo k nechtěnému poškození. Stěhovací deky využíváme na náchylnou elektroniku – např. televize nebo počítač.

Našimi klienty ověření stěhováci v Mělníku

Stěhování firem v Mělníku

Aby stěhování proběhlo hladce a bez jakýchkoliv komplikací, vyplatí se nepodcenit plánování. Objednáte-li u nás stěhování s minimálně týdenním předstihem, budeme na realizaci dostatečně připraveni. Pokud firma disponuje 50 a více zaměstnanci, vyšleme k Vám technika na prohlídku. Na jejím základě stanoví plán stěhování a vhodná řešení. Předem Vám přivezeme krabice na šanony a osobní věci. V případě zájmu technici vše do krabic zabalí.

Udělejte si nezávislou kalkulaci Vašeho stěhování

Menu