Stěhování Kutná Hora – cena už za pár kliků

  • Kvalitní a profesionální služby
  • Okamžitá cena
  • Nejlepší nabídka ve městě i okolí
  • Stěhovací vozy 15m3 – 44m3
Zjistěte na kolik Vás stěhování vyjde

Jak Vám můžeme být nápomocní?

1

Cenu stanovíme před stěhováním

Cena stěhování se odvíjí od mnoha parametrů. Pomocí naší aplikace nemusíte sami složitě vše počítat, kalkulačka to udělá za Vás a předpokládanou cenu znáte ihned.

2

Okamžitá rezervace

Pokud jste spokojeni s naší kalkulací, jednoduše ji můžete potvrdit v příchozím emailu. Následně se s Vámi spojí náš stěhovací expert a doladí případné detaily. Pak už můžete stěhování pustit z hlavy a čekat na příjezd techniků.

3

Stěhování a zpětná vazba

V naplánovaný termín dorazí na nakládku ověření stěhováci a proces může začít. Chceme naše služby neustále vylepšovat, po každé zakázce se s klientem spojíme pro ujištění, zda proběhlo vše k plné spokojenosti.

Hodnocení
4.9 stars
Google Recenze.

Stěhování bydlení v Kutné Hoře

Specializujeme se na stěhování bytů v Kutné Hoře a jejím blízkém okolí. Zadejte v naší aplikaci co budete potřebovat stěhovat, z jakého do jakého patra a jaký termín by Vám vyhovoval. Bude-li potřeba, spojí se s Vámi následně náš manažer, aby s Vámi doladil detaily. Svou objednávku můžete také jednoduše potvrdit v příchozím e-mailu.

Za měsíc, týden ale i zítra

Ať už se potřebujete stěhovat co nejdříve, nebo stěhování plánujete až v daleké budoucnosti, zařídíme vše, co bude v našich silách. Volné kapacity jsem schopni najít standardně od druhého dne. Pokud Vaše stěhování „hoří“, zanechte nám zprávu, a budeme se Vaší poptávce věnovat primárně.

Kvalita a profesionalita na prvním místě

Vaše stěhování naplánujeme na základě parametrů, které nám sdělíte. Ať už potřebujete stěhovat jen pár kusů nábytku nebo celý dům, zvolíme potřebný počet profesionálních stěhováků a stěhovacích vozů tak, aby šlo vše dle plánu.

Cena za stěhování v Kutné Hoře až o 35% levnější

Příklady realizovaných stěhování

1
Kutná Hora (2. patro) ›› Benešov (1. patro)

Služby:
Stěhování bytu 2+1

Stěhovací seznam:
manželská postel, 3x komoda, 4x židle, kuchyňský stůl, botník, TV, gauč 4-místný, konferenční stolek, lednice 180 cm, 40x krabice

Cena:  3 890 Kč

2
Hradec Králové (4. patro) ›› Kutná Hora (2. patro)

Služby:
Stěhování kanceláře (nákladní výtah)
Demontáž + montáž nábytku

Stěhovací seznam:
20x pracovní stůl se skřínkou, 2x  jednací stůl, 30x židle, 1x lednice klasická, 20x regál, 170x krabice, 3x pohovka 2-místná

Cena: 29 820 Kč

3
Kutná Hora (přízemí) ›› Praha (4. patro)

Služby:
stěhování nábytku

Stěhovací seznam:
2x komoda, manželská postel, sedačka 3-místná, TV

Cena:  3 280 Kč

6000 + dokončených stěhování

Stěhování nábytku v Kutné Hoře

Můžete se na nás obrátit i s poptávku na stěhování jednotlivých kusů nábytku. Pokud jde o delší vzdálenost pro převoz, kontaktujte nás s předstihem. Ve valné většině případů se nám podaří jednotlivé převozy spojit mezi sebou a díky tomu Vám můžeme nabídnout nejlevnější cenu stěhování.

Demontujeme, montujeme i obalujeme

S organizací stěhování mám mnohaleté zkušenosti. Jak drobných převozů tak i stěhování nadnárodních firem. Sdělte nám, co budete potřebovat stěhovat, my následně stanovíme, které kusy nábytku je třeba před převozem demontovat. Aby při transportu se předešlo nechtěnému poškození věcí, je třeba je obalit do strečové či bublinkové fólie. Náchylnou elektroniku, jako televizi nebo počítač, obalíme do stěhovacích dek.

Klienty ověření stěhováci v Kutné Hoře

Stěhování firmy v Kutné Hoře

Hladkého průběhu stěhování celé firmy můžete docílit, nepodceníte-li plánování. Pokud objednáte stěhování alespoň týden před realizací, budeme na zakázku dostatečně připraveni. Jestli se chystáte přesunout firmu o 50 a více zaměstnancích, vyšleme k Vám technika na prohlídku. Na jejím základě stanoví stěhovací plán a navrhne vhodné řešení. Předem Vám zavezeme krabice na šanony a osobní věci. V případě zájmu technici zabalí vše do krabic.

Udělejte si nezávislou kalkulaci Vašeho stěhování

Menu