Stěhování Kolín – kalkulace z pohodlí domova

  • Profesionální služby
  • Cenu víte ihned
  • Nejlepší nabídka ve městě
  • Stěhovací vozidla 15m3 – 44m3
Zjistěte na kolik Vás stěhování vyjde

S čím Vám můžeme pomoci?

1

Cenu určíme předem

Cena stěhování se odvíjí od mnoha parametrů. Pomocí naší aplikace nemusíte sami složitě vše počítat, kalkulačka to udělá za Vás a předpokládanou cenu znáte hned.

2

Rezervace obratem

Pokud se Vám naše kalkulace líbí, jednoduše ji můžete potvrdit v příchozím emailu. Následně se s Vámi spojí náš stěhovací expert a doladí případné detaily. Pak už můžete stěhování pustit z hlavy a čekat na příjezd techniků.

3

Stěhování a Váš názor

V naplánovaný termín dorazí na nakládku ověření stěhováci a proces může začít. Chceme naše služby neustále vylepšovat, po každé zakázce se s klientem spojíme pro ujištění, zda proběhlo vše k plné spokojenosti.

Hodnocení
4.9 stars
Google Recenze.

Stěhování bytů v Kolíně

Stěhování bytů v Kolíně je naší specializací. Zadejte v naší aplikaci co budete potřebovat stěhovat, z jakého do jakého patra a jaký termín by Vám vyhovoval. V případě potřeby se s Vámi následně spojí náš manažer a doladíte společně detaily. Objednávku můžete také sami jednoduše potvrdit v příchozím e-mailu.

Do 24 hodin, za měsíc i za rok

Ať už se potřebujete stěhovat narychlo, nebo stěhování plánujete až v daleké budoucnosti, zařídíme co bude v našich silách. Volné kapacity najdeme standardně od druhého dne. Pokud Vaše stěhování „hoří“, zanechte nám zprávu, a budeme se Vaší poptávce věnovat primárně.

Profesionalita na prvním místě

Naplánujeme Vaše stěhování podle parametrů, které nám sdělíte. Ať už potřebujete stěhovat jen pár kusů nábytku nebo celý byt, zvolíme potřebný počet profesionálních stěhováků a stěhovacích vozů tak, aby šlo vše dle plánu.

Stěhování v Kolíně s cenou až o 35% nižší

Příklady realizovaných stěhování

1
Kolín (2. patro) ›› Praha (3. patro)

Služby:
Stěhování bytu 1+1

Stěhovací seznam:
manželská postel, 2x komoda, 4x židle, kuchyňský stůl, botník, TV, gauč 3-místný, konferenční stolek, obytná stěna, lednice 180 cm,20x krabice

Cena:  6 790 Kč

2
Brno (4. patro) ›› Kolín (2. patro)

Služby:
Stěhování kanceláře (nákladní výtah)
Demontáž + montáž nábytku

Stěhovací seznam:
30x pracovní stůl se skřínkou, 2x  jednací stůl, 42x židle, 2x lednice klasická, 10x regál, 200x krabice, 3x pohovka 2-místná

Cena:  39 000 Kč

3
Kolín (přízemí) ›› Pardubice (přízemí)

Služby:
stěhování nábytku

Stěhovací seznam:
2x komoda, manželská postel, sedačka 3-místná

Cena:  3 280 Kč

6000 + dokončených stěhování

Stěhování nábytku v Kolíně

Neváhejte se na nás obrátit i s poptávku na stěhování jednotlivých kusů nábytku. Jedná-li se o delší vzdálenost pro převoz, kontaktujte nás ideálně s předstihem, ve většině případů se nám podaří jednotlivá stěhování propojit mezi sebou a nabídnout Vám díky tomu nejlevnější cenu stěhování.

Demontáž, montáž i obalení

Máme již několikaleté zkušenosti s organizací stěhování. Od malých převozů až po stěhování nadnárodních firem. Sdělte nám, co budete potřebovat stěhovat, následně stanovíme, které kusy nábytku je třeba před převozem demontovat. Aby při transportu nedošlo k nechtěnému poškození věcí, je třeba je obalit do strečové nebo bublinkové fólie. Náchylnou elektroniku, jako televizi nebo počítače, je potřebné obalit do stěhovacích dek.

Ověření stěhováci v Kolíně

Stěhování kanceláře v Kolíně

Aby přestěhování celé firmy proběhlo hladce, vyplatí se nepodcenit plánování. Když stěhování objednáte alespoň týden před realizací, budeme na zakázku náležitě připraveni. Pokud se chystáte přesunout firmu o 50 a více zaměstnancích, vyšleme k Vám technika na prohlídku, který stanoví stěhovací plán a navrhne vhodné řešení. Předem Vám zavezeme krabice na šanony a osobní věci a v případě zájmu technici zabalí vše do krabic.

Udělejte si nezávislou kalkulaci Vašeho stěhování

Menu