Stěhování Beroun – cenu víte do 2 minut!

  • Kvalitní stěhovací služby
  • Cenu znáte ještě před stěhováním
  • Nejlepší a nejlevnější nabídka ve městě
  • Sami stanovíte termín stěhování
Zjistěte na kolik Vás stěhování vyjde

Jak Vám se stěhováním pomůžeme?

1

Cenu znáte ještě před stěhováním

Cena stěhování se odvíjí od mnoha parametrů. Pomocí naší aplikace nemusíte sami složitě vše počítat, kalkulačka to udělá za Vás a předpokládanou cenu znáte hned.

2

Rezervujte si termín ihned

Pokud se Vám naše kalkulace líbí, jednoduše ji můžete potvrdit v příchozím emailu. Následně se s Vámi spojí náš stěhovací expert a doladí případné detaily. Pak už můžete stěhování pustit z hlavy a čekat na příjezd techniků.

3

Stěhování a Vaše zpětná vazba

V naplánovaný termín dorazí na nakládku ověření stěhováci a proces může začít. Chceme naše služby neustále vylepšovat, po každé zakázce se s klientem spojíme pro ujištění, zda proběhlo vše k plné spokojenosti.

Hodnocení
4.9 stars
Google Recenze.

Stěhování bytu v Berouně

Specializujeme se na stěhování bytů v Berouně a jeho okolí. Jednoduše zadejte v naší aplikaci co potřebujete přestěhovat, z jakého do jakého patra a který termín je pro Vás ideální. Objednávku můžete potvrdit v příchozím e-mailu, nebo se s Vámi spojí náš manažer a doladíte detaily stěhování společně.

Zítra, za měsíc ale i za rok

Potřebujete se stěhovat narychlo, nebo plánujete stěhování s velkým předstihem? Vždy uděláme vše, co bude v našich silách. Volné kapacity dokážeme standardně najít od druhého dne. Pokud ale Vaše stěhování ale doslova „hoří“, zanechte nám zprávu a my se budeme Vaší poptávce věnovat primárně.

Profesionalita vždy na prvním místě

Stěhování Vám naplánujeme na základě všech informací a parametrů, které nám sdělíte. Potřebujete přestěhovat jen pár kusů nábytku nebo celý byt? Zvolíme u Vás potřebný počet kvalitních pracovníků, stěhovacích vozů tak, aby vše šlo podle plánu.

Cena stěhování v Berouně až o 35% nižší

Příklady realizovaných stěhování

1
Beroun (1. patro) ›› Příbram (4. patro)

Služby:
Stěhování bytu 1+1

Stěhovací seznam:
manželská postel, 1x komoda, 4x židle, kuchyňský stůl, TV, gauč 3-místný, konferenční stolek, obytná stěna, lednice 180 cm, 25x krabice

Cena:  6 830 Kč

2
Mladá Boleslav (3. patro) ›› Beroun (2. patro)

Služby:
Stěhování kanceláře (nákladní výtah)
Demontáž + montáž nábytku

Stěhovací seznam:
30x pracovní stůl se skřínkou, 2x  jednací stůl, 42x židle, 2x lednice klasická, 10x regál, 200x krabice, 3x pohovka 2-místná

Cena: 21 000 Kč

3
Beroun (1.patro) ›› Kolín (přízemí)

Služby:
stěhování nábytku

Stěhovací seznam:
2x komoda, manželská postel, sedačka 3-místná

Cena:  3 310 Kč

6000 + dokončených stěhování

Stěhování nábytku v Berouně

Pokud potřebujete přestěhovat jednotlivé kusy nábytku, neváhejte se na nás obrátit. Jestli se jedná o převoz na delší vzdálenost, ideálně nás kontaktujte s předstihem, ve valné části dokážeme propojit jednotlivá stěhování mezi sebou a díky tomu Vám můžeme nabídnout nejlevnější cenu stěhování.

Demontáž, montáž a obalení nábytku

V organizaci stěhování máme mnohaleté zkušenosti. Ať už malých převozů, tak i stěhování nadnárodních firem. Stačí nám sdělit předměty stěhování a my následně stanovíme, které kusy nábytku je potřeba před převozem demontovat. Nabízíme i službu obalení strečovou a bublinkovou fólií, aby při transportu nedošlo k nechtěnému poškození věcí. Náchylnou elektroniku, např. televizi nebo počítač, obalíme do stěhovacích dek.

Ověření stěhováci v Berouně

Stěhování kanceláří v Berouně

K hladkému průběhu stěhování firmy se vyplatí nepodcenit plánování. Pokud stěhování objednáte alespoň týden dopředu, budeme na Vaši zakázku náležitě připraveni. Chystáte-li přestěhovat firmu o 50 a více zaměstnancích, přijede k Vám na prohlídku technik, který stanoví stěhovací plán a následně navrhne ideální řešení. Před realizací Vám zavezeme krabice na šanony a osobní věci. V případě zájmu mohou technici zabalit vše do krabic za vás.

Udělejte si nezávaznou kalkulaci Vašeho stěhování

Menu